folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TBT Adana Buluşması Resimler Ve Yorumlar [Gelmeyenlerin A.Q.]

TBT Adana Buluşması Resimler Ve Yorumlar [Gelmeyenlerin A.Q.]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Onu yazmamis kurdo...hasan ustaya gittik abi adamlar bizim tbt den oldugumuzu istihbarattan ogrenmis olacaklarki sonra tv geldi acaip bir hareketlilik basladi adamlar baya disari falan stand cikardilar ama gec kaldilar biz kalkip gittik...cok israr ettiler abi gelin...yok dedik...patronlari geldi abi daha once kurtlar vadisi ekibi geldi islerimiz %50 artii simdi tahribatin geldigini haber yaparsak %129312938912832129 islerimiz artak ekmegimizle oynamayin dediler...bizde kiramadik soyle ayak ustu bir poz verdik :).....abiler en guzel yillardir yuzunu gormedigin sesini duymadigin yada bir sitede tanidigin insanlarla ayni ortamda ayni evde kalacak kadar samimi bir sey iste...tahribatin ozude bu zaten...takildigimiz ortam sanal ama dostluklar gerkcek ;)...otobusu kacirmadan ben kacim en iyis dun kacirdik zaten :)...cebitte bulusmak uzere :)...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    birde muridlere .Net ci olun fikrini asiladim :) a4 ibnesinin beynini yikamislar donmuyor pust :) pardusta pardus :):):...dedim mono ya destek ver cix diyor :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    abü böyle gerçekten bilen adamla teknik muabbet yapmak çok muazzam bir tat veriyor yaw. hakaten.. compü saolsun onun a.q. çok zevkli sohbetler oldu felan gaza geldik sanal korsan filmini de verdi onu izledik tam coştuk :D

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Compü valla hacı mono projesinde komplex uygulamalar yapamazsın, kütüphaneler farklı, bir sürü sorun var. Ama bir alternatif olarak kullanılabilir. Ayrıca php bir dildir :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    anlaşılan baya eğlenmişsniz :D
    compü çok karizma duruon beah :P
    cebit e gelme istegim 1 kat daha arttı ::D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek
    hehe compu normal olm senin kalp krizi gecirmen yaslanmissin baksana :)))

c# kitaplari falan entel ortam yaratalim dedinizde kac satir okudunuz o kitaptan :))

resimleri yorumla dersen compu seni zaten geciyorum :p kuytul denen arkadas karizma cikmis gerisini salla :P

Real programmers can write assembly code in any language. :-)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlmorA
    AlmorA's avatar
    Erkek
    görünüşe göre iyi eğlenmeişsiniz.
    Amk iş olmasa şu cebite gelcem ama işe gidiyom bi de dershane başlarsa tam olur.
    Özendim yaw bizim memleket neden buluşmuyorsa :(

mat2yi 25 tane yapmadan HUKUK FAKÜLTESİ"ni KAZANAMAZSIN. Çalıııış.. mat1"i full yapsan nolacak git türev integral çöz. mına godumun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    polymorphic o kitap compününde niğdeye gidecekti orda kasarım die getirmiş ama biz gitmesine engel olunca kitap elinde kaldı. yane gösteriş felan tarzında bir olayımız yok hele compüde hiç olmaz :):)

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    ne çok hayranınız varmış la 190. kez ben indirıom ii eğlenmişiniz resimlere bakılırsa bakalım bize ne zman kısmet olacak böle...

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Bi ben eksiğim qaliba :(

Yaw amk uykumun hajı saat 5 te yatmıştım uyanamadım kusura bakmayın ya :(

Kısmetse bi dahaki sefer otogarda yatarım :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 10436 Toplam Mesaj: 81