folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder TBT Antalya Buluşması 16-17 Haziran

TBT Antalya Buluşması 16-17 Haziran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

beyler maalesef ben de gelemiyorum maddi sıkıntıya düştüm birden. 3-4 gün sonra olsa gelebileceğim öyle ters oldu işim.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

akşamüstü 5ten önce dedim ibo. gece de 12den sonra gelebilirim.17:00-00:00 arası işteyim

pazar günleri de 17:00-23:00 arası çalışıyorum.  siz yapın plan ben bi ara uğrarım :)

punto cero
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

ahaha :D kaldık gene 5 kişi felan heralde

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

tuncaxxz bunu yazdı:
    -----------------------------

akşamüstü 5ten önce dedim ibo. gece de 12den sonra gelebilirim.17:00-00:00 arası işteyim

pazar günleri de 17:00-23:00 arası çalışıyorum.  siz yapın plan ben bi ara uğrarım :)

Yok işte sabahtan ayarlarız öğleye doğru bu şekilde sen müsait olursun

Shephard bunu yazdı:

ahaha :D kaldık gene 5 kişi felan heralde

bu ibnede pazar günü tatil çalışmıyor zaten :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

napıyok şimdi Achthung dan haber yok  :) nevorapat carus07 ibrahimeren ben takılcaz heralde  

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Korkmayın yaşıyorum pazar gunu görüşüyoruz merak etmeyin 

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

pazar günü eksiksiz katılım bekliyorum :D

Beyler teknoloji hakkında koyu sohbetler bizi bekliyor :) Atomu parçalıyacaz.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Antalya buluşmaları konusundaki organizatörlüğümü ve nasıl biri olduğumu çoğu antalyalı mürid ve gerekli kişiler bilir.
    Bu konudaki postlarına göz attımda, daha konuyu açtığın zaman çömezmişsin, Burada param var diye kelime yapıp.
    Senden eski müridleri çöllere salmaya kalkışma hocam dikkat et. Paranın konuşabileceği bir ortam değil burası :)
    Senin takılıyorum dediğin ceila & Ally tarzı yerlerde ortam değil kimseyi yeme şimdi.
    Club soho ve club vavien'in organizatörlüğünü yaptım ben zamanında. Kulağıma bir kaç hareketin geldi, daha buluşma başlamadan kendini belli ediyorsun.
    '' Ben tip box'u doldururum siz hesabı ödeyin ''  tarzı bir kelime kurman burdaki arkadaşlığın nasıl yürüdüğünü bilmediğini gösterir.

Kaleiçinede ' ortam ' etiketi takıp yeme kimseyi.
    Tuncayada İbrahimede Weskeyy'ede nevorapat'ada hacker_tr'ede sorabilirsin beni.
    Eğer olurda işten izin alabilirsem buluşmaya bende gelicem.
    İnşallah sözünün arkasında durursun, durmazsan bilki o buluşmada götünden kan alıcak adamlar var.

Selametle.. :) 

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Melik bunu yazdı:

Antalya buluşmaları konusundaki organizatörlüğümü ve nasıl biri olduğumu çoğu antalyalı mürid ve gerekli kişiler bilir.
    Bu konudaki postlarına göz attımda, daha konuyu açtığın zaman çömezmişsin, Burada param var diye kelime yapıp.
    Senden eski müridleri çöllere salmaya kalkışma hocam dikkat et. Paranın konuşabileceği bir ortam değil burası :)
    Senin takılıyorum dediğin ceila & Ally tarzı yerlerde ortam değil kimseyi yeme şimdi.
    Club soho ve club vavien'in organizatörlüğünü yaptım ben zamanında. Kulağıma bir kaç hareketin geldi, daha buluşma başlamadan kendini belli ediyorsun.
    '' Ben tip box'u doldururum siz hesabı ödeyin ''  tarzı bir kelime kurman burdaki arkadaşlığın nasıl yürüdüğünü bilmediğini gösterir.

Kaleiçinede ' ortam ' etiketi takıp yeme kimseyi.
    Tuncayada İbrahimede Weskeyy'ede nevorapat'ada hacker_tr'ede sorabilirsin beni.
    Eğer olurda işten izin alabilirsem buluşmaya bende gelicem.
    İnşallah sözünün arkasında durursun, durmazsan bilki o buluşmada götünden kan alıcak adamlar var.

Selametle.. :) 

Aynen bizim kış ekibi süperdi para muhabbetide dömedi hatta yok sen ödeme ben öderim muhabbetine döndü abilerime  kardeşlerime  saygılar burdan  . Sonuç pazar gelebirsem gelicem  makineyi bozdum amk evde oturuyorum

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

hayırlısıyla pazar günü görüşücez millet :) 

Toplam Hit: 10441 Toplam Mesaj: 95