folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder TBT Antalya Buluşması Hakkındaki Düşünceleriniz

TBT Antalya Buluşması Hakkındaki Düşünceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

lol

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carus07
    carus07's avatar
    Erkek

Güzeldi, çok iyi zaman geçirdik.Teşekkürler Muhammed 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Arkadaşlar çok teşekkür ederim bana birdahaki sefere neler yapmak istediğinizi nelerin olmasını ne gibi aksaklıklar olduğunu soylersenız kusursuz bir buluşma daha ayarlayıp daha eglencelı daha guzel daha daha daha herseyın en guzelının olacagı organızasyonlar yapabılırız gelen yada ısınden dolayı gelemeyen ama yuregı bızımle olan herkese tessekur ederım sevgılı ıbrahım eren kaldır o koca kıcınıda yorumunu yaz resımlerıde paylas bak sırınga yanımda :) 

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ibrahimeren bunu yazdı:

----------------------------

Cümleye nerden başlanılır nerden nasıl anlatılır bilemedim o yüzden bildiğim gibi anlatıcam bizim antalya muhabbeti konusu çok uzadı merakla beklendi TBT ye yeni üye olmuş çömez ezik bir üye çok büyük laflar etti tabi bizde hali ile siktirla dedik inanmadık dedi ben unu yaparım bunu yaparım yok artık bu kadar da olmaz dedik ve bu çocuğa güvensekmi güvenmesekmi konusunda neyse sonra bu yeni onu açtı böyle böyle herşey benden diye tamam dedik amk geliyoruz diye ben şahsım adına dedim eğer bu dediklerini yapmazsan adam diye piyasada dolanma diye ya söz vermeyeceksin yada verince yapacaksın ki muhammedde karakterli bir insan çıktı ve tüm antalya tayfası dahil özelliklede beni utandırdı gerek konuk severliği gerek hoş sohbeti gerek ben otogardan alıp otogara şahsi arabası ile bırakması afedersiniz adamın bi altımıza yatmadığı kaldı ve böylesi bir insana kofti muhabbeti yaptık ama o gün buluşmaya gelen tüm müridler kelimelerle anlatılmayacak muhabbetkerin içinde buldular kendilerini çok fena taşak muhabbetler yaptık hatta kaleiçinde yoldan içernleri çağırıp eve topladık elemanlar sadece altta şortla 5 sapı gecenin bir yarısı görünce özür dileyip tırsıp kaçtılar :D 

Ha bir de biz muhammed'e niye güven duygusunu tam olarak duyamadık ilk başta dedi yazılım mühendisiyim dedi milyon dolarlık işler yapıyorum dedi subarum var dedi kalıiçinde 3 katlı evim var ( ev nazım hikmet kültürmerkezinin karşısında ) dedim yok artık bu kadar zengin birisi kaldırıp da TBTye niye takılsın falan ama tek tek ıspatladı ve utandık herşey para değil olayını bazı arkadaşlar muhammede ne kadar kitlendi muhammed bir tek bana laf etti gittim sultanyar special diye afedersiniz sıçana kadar yedim denedim bu ibne nasıl bir tepki verecek diye adam afiyet olsun dedi hatta üstüne künefe söyledi.Kelimeler kifayetsiz kalır  AMA teşekkürler muhammed konukseverliğin için iyi ki varsın.

(Müridler TBT nin her üyesi hoştur ama size tavsiyem ölmeden önce muhammed ile bir buluşmada buluşun tanıyın şu yazdıklarıma az bile diyeceksiniz ve sonra bana dua edeceksiniz!)

8066_313352315422370_1624706801_n.jpg%20%28720×540%29

181473_313352542089014_494553011_n.jpg%20%28720×540%29

JackDaniels bunu yazdı:

-----------------------------

Tek kelimeyle mükemmeldi , ortam 10 numaraydı zaman nasıl geçti anlamadık :) teşekkürler mühammad.

Shephard bunu yazdı:

Toplantı çok güzeldi , çok iyi zaman geçirdik ne yazık ki geceye katılamadım, akşam 8 de ayrılmak zorunda kaldım. 
    ibrahimeren , achtung ,  carus07 , jackdaniels , tuncaxxz , shephard , ibonun arkadaşı vardık çok keyifliydi tüm gayretlerime rağmen geceye katılamadım bunu anlayışla karşılamanızı rica ediyorum :)

carus07 bunu yazdı:

Güzeldi, çok iyi zaman geçirdik.Teşekkürler Muhammed 

tuncaxxz bunu yazdı:

adam beni evden aldı eve bıraktı. böyle buluşma olsun canımı yiyin.

arada 5 saat bi işe gidip geldim kaldığımız yerden devam ettik. okul-iş olmasaydı benim daha devam ettirebilirdik olayı. daha güzel şeyler de yapabilirdik

neyse bir dahaki sefere olsun diyelim. 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

harbi adamın bi altınıza yatmadığı kalmış :D

ben de gelecektim de son günlerde sıkıntı çıktı artık bi dahaki sefere

yalnız böyle yüklenmeli bi organizasyon olursa çekinirim gelemem ben amk biraz masraftan kısın adama da ayıp

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Kafaların üzerine nickleri yazsaydınız güzel olurdu, kim kimdir anlardık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Sol Tarafta Oturanlar Ön Taraftan Arka Tarafa Doğru : tuncaxxz - AchtunG - Carus07

Sağ Tarafta Oturanlar Ön Taraftan Arka Tarafa Doğru : frkndd - ibrahimeren - Shephard - JackDaniels

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AchtunG bunu yazdı:

Sol Tarafta Oturanlar Ön Taraftan Arka Tarafa Doğru : tuncaxxz - AchtunG - ilyas208

Sağ Tarafta Oturanlar Ön Taraftan Arka Tarafa Doğru : frkndd - ibrahimeren - Shephard - JackDaniels

nedense senin hangisi olduğunu tahmin ettim hocam sol önden 2. olduğunu tahmin ettim profil resmin bu açıdan anlamlı olmuş :D

ebedi devlet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bidahakine bende gelirim belki sizin buluşma tam sınav zamanıydı

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

iyi olmuş hadi bakalım

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 6980 Toplam Mesaj: 60