folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder TBT İstanbul 10/11 Eylül Buluşması Hazırlığı

TBT İstanbul 10/11 Eylül Buluşması Hazırlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

selam hocalar,

son buluşmada(28 ağustos) bikaç arkadaş arayı cok açmayalım demişti.

zaten son buluşma kimseye yetmemiştir heralde. başta bana yetmedi :P ben bi mylitta, mutreft, spybreak, kaygusuz, txt ile konuşabildim doğru dürüst :)

o yüzden cebitten önce son bi kez daha buluşalım dedik(bikaç buluşma müdavimlerinin ittifakıyla :D).

fakat bikaç seçeneğimiz var. o yüzden bu hazırlık konusunu açtım.

hızlıca seçelim hazırlığıma başlayayım ben.

A. (Büyük-)adaya gitmek. seçmeli olarak +mangal +yüzme +bisiklet +piknik

B. 2. Paintball buluşması. benim halihazırda planım var mekan filan seçtim. fakat pb minimum malıyeti 35TL. +yemek de yeriz tabi.

C. Beşiktaş da güzel bi restoran var. orda yemek yiyip taksimdeki sadabad cafe(son gittiğimiz cafe)ye gidip nargile, tavla, çay, soda vs. takılmak

ve şöle bişi de var. buluşmayı pazar değilde cumartesi yapsak kimler gelemez?

cumartesi herkes uygunsa cumartesi buluşalım. ertesi gün de tatil olacağı için müritler rahat rahat takılır.

esen kalın

saygılarımla, ali kaan

[36073//anarsistherif]~20.07.15
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

aldım

[36073//anarsistherif]~20.07.15
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

adaya gidince bacaklarımız kopuyo bisikletten ama paintball sanki herkes gelemez gibime geldi öğrencimiz çok çünkü :/ 

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif Esra
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

hafta sonu ise ben varim

not: kirik kolum ile :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. || Kişisel : Http://blog.rakkoc.com // Kurumsal : http://www.Yoroca.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

adada mangal veya bisiklet olabilir, ama adada yüzmek pek güzel değil, su kirli ve taşlardan yürüyemiyosun

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

cumartesi olursa bana hepsi uyar. pazar akşamı biraz sıkıntı oluyor haliyle sonraki gün iş olunca uyku problemi yaşıyorum.

yine abazalıktan kırım kırım kırılıyom a.k// sana cevap vermiyorsam yazacak birşey bulamadığımdan değil. S2me takmadığımdandır. hani bi laf vardır. önce adama bakarım sonra lafa bakarım diye. işte ondan. şimdi sktr git...../// şşş çay varmı çayy..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

her türlü varım gibi taksim sadabad hariç a ve b iyidir :)

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

rezillği diye okudum :D

12 eylülde istanbuldayım :) muhtemelen 1 gün önce geleceğim ama buluşmaya felan katılamayacam sorry :)

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

kayıt için gelcem 6 7 si ordaydım ama tabi haftaiçine denk geliyor :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

benim fikrim şu ki 1 ay sonrasına cebit var bence herkes kendini cebite saklamalı ama karar verilmiş yinede sizin elinizde saygılar ayrıca gelemiyorum sebep şu ki param yok ve 10 11 eylül de çok yoğun bir güne giricem kusura bakmayın iyi eğlenceler

Boş İşler Uzmanı../ instagram/yasindurmusoglu1 / facebook.com/byheadbanger / LoL TR : Byheadbanger
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

rakkoc bunu yazdı:
    -----------------------------

hafta sonu ise ben varim

not: kirik kolum ile :)

-----------------------------

Koluna ne oldu yahu ?!

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 3144 Toplam Mesaj: 39