folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tbt Müridleri Bursa-Uludağ Kayak Buluşması 02.Ocak.2010

Tbt Müridleri Bursa-Uludağ Kayak Buluşması 02.Ocak.2010

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

02.ocak.2010 Tarihinde Buradaki Kişi Sayısına Göre Sizleri Uludağa Götürmek İstiyorum. Min Kişi Sayısı 20 kişi Buldugu Taktirde Kesinlikle Gidiyoruz Bu tarihe Son 3 Gün kala Bende geliyorum Diyenler Kabul Edilmeyecektir.

Taleplere Göre 2 gece 1 gündüz konaklamalıda olabilir fakat bunun için Kişi sayısı lazım çünkü fiyat almam gerekicek konaklamalı tur için

Önemli: Bidaha sölüyorum say

ı 20 kişi bulursa Kesin Gidiyoruz Çünkü Masraflar Ancak bu sayı ile kurtarıyor Ayrıca Düzenliyecegim Organizasyona gelmek isteyenlerden 40 TL kapora alıcagım isteyen elden getirip verecek isteyen Banka hesabıma yatırabilicek Bunu neden istiyorum Son Dakika diyelim 4 Kişi Gelmekten Vaz geçti O 4 kişi Yüzünden organizasyonu Rezil Kimseyide Mağdur edemem O yüzden bu kapora Banka Hesap Bilgileri için Pm ve İsmini Cep numaranızı yazın Kişi Başı Tüm masraflar herşey dahil 120 Tl olucak 120 tl ye dahil olanlar Söyle.

Hareket bilgileri cumartesi

Saatler:

Zeytinburnu olivum 02:00

Ataköy Atrium 03:00

Etiler Akmerkez 03:30

Gelen müridlerin isimleri Sitede YayınlanacakTır Ayrıca Bu organizasyon İçin Zirveye Tahribat.com Üyeleri Pankartı Dikmeyi düşünüyorum Bu pankartı Temin Edebilcek Müridler lütfen Burya yazsın.

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Not: İsteyen Bayan Getirebilir Ortam Müsaittir Müridlerin Getirdikleri Bayanlar annemiz kardeşimiz ablamız gibidir

Buraya müridlerin içinleri

fiyat kesinleşti arkadaşlar Günü birlik 99 Tl Kişi başı cumartesi gidecez pazar dönecegiz Ve zirve dedigim Yer Fotoda Görünen yer

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

valla seni tanımıorum ama hiç sen çıktınmı uludağa biliyonmu yolu fln zirveden bahsediyon?

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:
    -----------------------------

valla seni tanımıorum ama hiç sen çıktınmı uludağa biliyonmu yolu fln zirveden bahsediyon?

Çok :D gittim

Buyur buda Zirvede çekildigim Bir Resmim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

nasıl çıkmayı planlıyon? telefirik / yayan / araç

aynı şekil nasıl inmeyi planlıyon?

2 gece kalırız demişsin? nerde? hotel / baraka  / çadır

bide gelecek arkdaşları uyarayım.. hiç gelmeyen bilmeyen varsa dağda götünüz donabilir.. öle böle değil. 5165165 kat montla gelin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:

nasıl çıkmayı planlıyon? telefirik / yayan / araç

aynı şekil nasıl inmeyi planlıyon?

2 gece kalırız demişsin? nerde? hotel / baraka  / çadır

bide gelecek arkdaşları uyarayım.. hiç gelmeyen bilmeyen varsa dağda götünüz donabilir.. öle böle değil. 5165165 kat montla gelin.

Hocam kafamı buluyon :D

Öyle dedigin gibi monta gerek Yok  saçma Şeyler Yazmayada gerek yok Çünkü Orada veridikleri montun içinde O dedigin göt terliyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

yoo sen zirveye çıkçaz diyon... otelde kalıp, arabayla .çıktıktan sonra ne anladım ben zirvden ah evde oturmuşum ah otelde kalmışım...

senin planın ne bumudur yani dağa çıkçaz dediğin?

bana  güzergah söyle...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

60 cm kar var.ağaoğlunun hotelleri çalışmıyor.

sen bu fiyata bu organisazyonu yapıyosan tecrübeliysen cidden helal olsun arkadaşlar katılsınlar derim..

bu arada senin fotodaki yer 1800 mt yükseklikte, zirve 2543 mt yazın çıkıp kamp yaptık ölüyoduk...

inşlh herşey sorunsuz olur...

geçen hafta çektiğim panaromik  bi fotoyu paylaşayım...

%3c3cl%3c3cdağ

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

eee öyle diyosuuun.. bende dağa çıkcaz deyince harbiden dağa çıkcaz sandım pardon pardon..

ben düşündüm ki. meydanda buluşuruz fomara-setbaşı-mollaarap- üstünden yürür silahlı,sırt çantalı tehçizatlı olarak kadıyayla - sarıalan - zirve yaparız

gece de ateş yakar çadır ve iglo olayına gireriz die aklımdan geçirmiştim..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:

eee öyle diyosuuun.. bende dağa çıkcaz deyince harbiden dağa çıkcaz sandım pardon pardon..

ben düşündüm ki. meydanda buluşuruz fomara-setbaşı-mollaarap- üstünden yürür silahlı,sırt çantalı tehçizatlı olarak kadıyayla - zirve yaparız

rahatsızmısın birader akuttan arkadaşıma attım bu mesajını çocuk gülerken sandalyeden düşmüş..

zirvede 6 mt kar var ne ateşi neyle yakıcan ateşi şubat ayında çıkan arkadaşlarım var aynalı gölde kamp yapıyolar.

özel ocakları var.ısınmak ve yemek yapmak için kullandıkları sen ağustos ayında çık ateş yakacak meteryal bulabilceğinimi zannediyosun

biz traktor kiralayıp 1 romork odun yaktık sabaha kadar.

elemanın konusunu baltalama git kumla oyna...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

fastottoman bunu yazdı:

zefyhr bunu yazdı:

ben düşündüm ki. meydanda buluşuruz fomara-setbaşı-mollaarap- üstünden yürür silahlı,sırt çantalı tehçizatlı olarak kadıyayla - sarıalan - zirve yaparız

rahatsızmısın birader akuttan arkadaşıma attım bu mesajını çocuk gülerken sandalyeden düşmüş..

zirvede 6 mt kar var ne ateşi neyle yakıcan ateşi şubat ayında çıkan arkadaşlarım var aynalı gölde kamp yapıyolar.

özel ocakları var.ısınmak ve yemek yapmak için kullandıkları sen ağustos ayında çık ateş yakacak meteryal bulabilceğinimi zannediyosun

biz traktor kiralayıp 1 romork odun yaktık sabaha kadar.

elemanın konusunu baltalama git kumla oyna...

iiii ne kumu denizi traktörü... sizinki dağa çıkmak değilki..

okulda havamız olsun diyede akuta yazılnlardan değiliz...

hertürlü de kar / sis olsun farketmez dediğim şekilde tek bile çıkarım...

özel süitte süt içerek büyümedik biz.

ateşide sorun değil. valla ormanı yakar yangın çıkartırım ocak ayında no problem ateş.. zirvede 6m kar olabilir kampı zirvede kurmıycaz herhalde.. ecelimize susamdık daha aşağıda kurarız.. zirve sadece çıkılıp bakılmak içindir.

dediğim gibi yayan tırmanış meraklısı varsa daha sonra ben varım..

Toplam Hit: 3644 Toplam Mesaj: 43