folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder TBT Net Yeni İnternet Servis Sağlayıcı

TBT Net Yeni İnternet Servis Sağlayıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben bir ara geçiş hakkında bilgi almak için aramıştım şimdi geçerseniz iyi olur Mart ayında sitedeki fiyatlara +10 lira zam gelecek demişlerdi.

Olmadı geç dene bir kaç ay baktın sarmıyor taşırsın yine. İlk 6 ay taşıma yapılamaz diye bir şey uydurmuşlar o sıfırdan yeni abonelikte geçerli.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

35 megabitide 65 liraya indirdiler. Ayda günü 2 liradan biraz pahalıya denk geliyor.

http://tbtnet.net/tbtnet/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Çok güzel 

Geri 1 sıkıntı kalıyor 

Köylük yerde Telek0n  kendi hariç oldumu bağlamıyor hatta  kendi hattını bile bağlamıyor . 0..c..0

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Çok güzel 

Geri 1 sıkıntı kalıyor 

Köylük yerde Telek0n  kendi hariç oldumu bağlamıyor hatta  kendi hattını bile bağlamıyor . 0..c..0

Çözümü var onun. Eve sabit telefon bağlatıyorsun taahhütsüz olarak. Hat açılınca hemen internet başvurusu yapıyorsun. İnternet aktif olunca hemen sabit hattı iptal ettiriyorsun. Sonuç olarak 50-60 liralık ilk ay faturasını ödüyorsun olay tamam Telekom'a.

Firma adresi buymuş. Apartman dairesi. Abi bari dükkan falan kiralasaydınız. Erdal Bakkal gibi bu nedir ?

mkyb tarafından 04/Mar/21 20:02 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

geçenler ne alemde. Alt yapı nasıl. @mykb dediği gibi şimdilik müşteri az hatlar boş tam takır yardır ama 3-5 ay sonra hat yavaşlarsa problem. Bu tarz şirketlerinde sorunu bu çünkü. Sonra iki yakası bir araya gelmesi yıl buluyor. Turknet-Tbtnet-Netspeed arasında kaldım geriye kalan herşeyi eledim. Fiber için. Bide superonline 200mbit tarifelere başladı. Güzel haber bunlar ve çok makul fiyat. Telekomdanda benzerini bekliyoz. Firmalar artık şu hat kapasitelerini Youtube,netflix,google gibi seviyelere çıkarsınlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

geçenler ne alemde. Alt yapı nasıl. @mykb dediği gibi şimdilik müşteri az hatlar boş tam takır yardır ama 3-5 ay sonra hat yavaşlarsa problem. Bu tarz şirketlerinde sorunu bu çünkü. Sonra iki yakası bir araya gelmesi yıl buluyor. Turknet-Tbtnet-Netspeed arasında kaldım geriye kalan herşeyi eledim. Fiber için. Bide superonline 200mbit tarifelere başladı. Güzel haber bunlar ve çok makul fiyat. Telekomdanda benzerini bekliyoz. Firmalar artık şu hat kapasitelerini Youtube,netflix,google gibi seviyelere çıkarsınlar.

Fiber bağlatacaksan Milleni'de iyidir. Kendi omurgası var. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

bu tarz firmalarda bunu yasayacaksiniz hacim. bundan kaçış yok.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

@mkyb hocam milleni ve vodafone da o kadar şikayet varki okurken ağzım açık kalıyor. Çok dalavere oluyor ve özellikle forumlarda şikayet had safhada o yüzden özellikle o ikisini direkt eledim.

@abdullahazad hocam haklısın kesinlikle fakat bunada mısır piramiti gibi bakıyorum. Hani çiftlikbank misali. Sisteme ilk giripte kullananlar sefasını sürüyor. Ben o piramitin hangi halkasındayım. Sallıyorum 100bin abonelik alt yapı hazır ve ben 20bincini civardayım belki 6-7 ay sefa sürücem. veya sonlardayım cefa çekicem.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hazır zamlar gelmişken bir up yapayım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

tkp

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 12656 Toplam Mesaj: 33
iss tbtnet