TBT Profil Üstü Yazısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    DeepiMpaCt bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Birde şöyle bir mevzu var, nick değiştirmek için bir ara mail attım, yok neymiş nick değişikliği olmuyormuş, kendi gözümle şahit oldum burdan birilerinin nicklerinin değiştiğini.

Sitede herkes eşit deniyor ama, eşit haklar sağlanmıyor.

Holyone ı pek tanımıyorum ama, iyi ve alçak gönüllü ve egosuz olduğunu hem buradaki hareketlerinden hemde söylenenlerden anlıyorun ve duyuyorum.

Ancak bazıları holyone'nın iyi niyetini suistimal ederek, sanki kendileri site kurucusu gibi davranış ve etki sergiliyorlar.

Tahribat.com yazılım olarak gelişmiyor, bu kabulumdür. Ama yönetim ve mod kadrosunun gelişmesi gerekiyor.

Siteye reklam yada bağış toplanıp, yazılımsal olarak geliştirebiliriz. Gerekirse holyone'ı işinden istifa ettirip maaşa bağlayabiliriz :)

Şaka bir yana site için şahane geliştirmeler yapabilecek yazılımcılar var aramızda, onlarada fırsat verilmiyor.

Ülkeyi değiştiremeyiz ama burayı daha iyi bir yer yapabiliriz. r'10 gibi para üzerine kurulu bir forum değil burası. Burası aynı kandan olmayan insanların abi/kardeş olduğu yerdir.!

Susma sustukça sıra sana gelecek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek

önemli olan nicküstü yazısı deil nick altı madalyasıdır gençleeerrrrr

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

title mı dağıtılıyor :)

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ülke yönetimine paralel bir yönetim anlayışı izliyoruz. Silivri soğuktur :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Bazi uzak diyarlarda yasayip, totosu rahatta olanlari ilgisini cekmeyen konulardir :D

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    ComputerWolf bunu yazdı

Bazi uzak diyarlarda yasayip, totosu rahatta olanları(n) ilgisini cekmeyen konulardir :D

^^D` 

RitmFarbRacourci tarafından 13/Nis/20 14:49 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    Durqrimast bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Bana da yazmislardi sagolsunlar, hala ayni duruyor.

Premium uye degilim ama yaziyorlar.

beni banladığın günleri bile özledim. Tabi o zamanlar gençtik. 

Sen yasiyormusun ule :) hayirsiz

buna yaşamak denirse :) hayırsız değilim abi süreç sıkıntılı geçti yeni yeni toparlanıyorum diyelim. Sen nasılsın, nargileye devam ? 

Nerede o eski günler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Keşke alın yazımızıda görebilsek amk enayi safmı ne yazıyorsa normaline denk gelmiyorum. Belki de ben normal değilimdir.

İsyanım sitemim gayri nafile.....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

@underzero , @ComputerWolf agalar beyler bizlerinde nick üstüne birşeyler yazıverin:) konularımız mesajlarımıza istisnaden bir bakın işte:D 15-16 üyeliği olanda bile var valla zoruma gitti he :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı

@underzero , @ComputerWolf agalar beyler bizlerinde nick üstüne birşeyler yazıverin:) konularımız mesajlarımıza istisnaden bir bakın işte:D 15-16 üyeliği olanda bile var valla zoruma gitti he :D

Bir eklenti yapsın yazılımcı arkadaşlar, herkes kendi nick üstünü oluştursun, eklentiyi kuranlarda gözüksün. #bizbizeyeteriz

Toplam Hit: 34979 Toplam Mesaj: 112
postbit