folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder [Tbt] Ve Beklenen Oldu.. 9 Haziran Bursa Buluşma Resimleri :)

[Tbt] Ve Beklenen Oldu.. 9 Haziran Bursa Buluşma Resimleri :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

arkadaşlar anca upload edebildm kusra bakmayın :(

çok eğlenceliydi gerçekten palio van'e 6 kişi bindik arkaya 4 öne 2 kişi bindi birde sürücü vardı :)
    bi köpeğe çarptık sakat kalmış olabilir :(

bir amca vardı daha buluşurken geldi "bu mu atatürk gençliği!" dedi. bende küpeme filan laf atacak kesin dedim. Sora bombayı patlattı: "biz yanımızda 3er kızla gezerdik siz sap sap duruyorsunuz bu mudur haliniz!" dedi harika bi adamdı yazdı ama bizi eğlendirdi..

daha anlatılcak bi dolu şey var bu topik içerisinde muhabbeti döner.

elimde videolarda var ama Nebula yı bekliyorum crackli converter yollıcak bana. benim makine quicktime formatında kaydediyo.. onu halledince videoları da upload ederim..

her neyse işte fotoğraflar :)

http://www.yousend.net/files/TbtBursa39-rar.html

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    aq aynı pozda 50 tane resim çekmişsiniz, ayrıca resimlere bakarak izmir buluşmalarının daha zevkli geçtiğini söyliyebilirim :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Yanlış hatırlıyosun 3 değil 5 kızla gezerdik demişti. Ne adamdı be :D tutturdu beni ağlarken görmüş felan hehe.

O köpeğe de yazık ettik kesin sakat kaldı ama tamamen istenmeyen bi kaza.

Benzinliği havaya uçuramadık onda kaldı aklım :D

Ben de yarın yüklerim resimleri.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    ben makine mi az kullandım. prometheusta da vardı resimler... artık her buluşmaya bi fotoğrafçı gelsn a.k güzel artistlik pozlar çeksinler..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

aa doğru lan onu unuttum

benzinlikteyiz prometheusla canafar sigara içiyo :D pompacı dedi la havle uzağa gidin bunlar da gitti, gitti ama nereye benzin tankerinin dibinde sigara içiolar farkında değiller :D komediydi ya

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Athzai_Khaine bunu yazdı:
    -----------------------------
    aq aynı pozda 50 tane resim çekmişsiniz, ayrıca resimlere bakarak izmir buluşmalarının daha zevkli geçtiğini söyliyebilirim :D

Başka pozlar var bende yükleycem yarın.

Evet ayrıca çok da zevkli geçmedi ama önemli olan tanışmaktı, bizim eğlencemiz oydu. Hayat boyu unutulmucak anılar da cabası. Resimler de çok bişey ifade etmiyo zaten. Yarın koyacağım "gökkuşağı" muhabbetine bakın özellikle :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Fistandantilus bunu yazdı:

aa doğru lan onu unuttum

benzinlikteyiz prometheusla canafar sigara içiyo :D pompacı dedi la havle uzağa gidin bunlar da gitti, gitti ama nereye benzin tankerinin dibinde sigara içiolar farkında değiller :D komediydi ya

Ben normalde sigara içmem ama bunalım var bu aralar bazı durumlar işte, biri verince aldım. Zaten geçen hafta içtim ilk sigaramı. Neyse biz uzaklaştık baktık ızgara var altına attım izmariti ama ızgaranın üstünde bi kamyon vardı. Sonradan anladık ki meğer o kamyon benzin tankeriymiş. Ne bilelim ama di mi?

Bu arada bana bi daha sigara verene kayıcam. İstemiyorum abi istemiyorum ya içmiyorum ben.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

abü diger fotoları da bekliyoz elinizi cabuk tutun :)

edit: abü sizin aq ben bursa demiştiniz armutluya gitmişiniz. bilseydim armutlu olcanı bende gelkirsim yaa :( zaten heybeliadaya gidemicem :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

:) Güzel geçmiş. Bu Heybeliada bulu$masıda Mini Cebit gibi olucak v ne yapıp  edip gelicam!:P

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    BakaLım Nasıı ResimLer Varmış ((:

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    Bfotografları gönül rahatlıygı indirin arkadaşlar +18 bi durum yoktur :D:D:D:D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
Toplam Hit: 7851 Toplam Mesaj: 27