folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder TBT'ye Özel Güvenilir Sosyal Medya Hizmeti (Öğrenciye Destek) /GÜNCEL

TBT'ye Özel Güvenilir Sosyal Medya Hizmeti (Öğrenciye Destek) /GÜNCEL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Güvenilir Sosyal Medya Hizmeti // TBT'ye özel ref çekimimiz vardır! 

Facebook 1000 Türk Sayfa Beğenisi 35tl (Max:2k) /PASİF

Facebook 1000 Türk Durum&Foto beğenisi 20tl (Max:2k) /PASİF

Facebook 1000 Yabancı Sayfa Beğenisi 30tl (Max:1Mn)

Facebook 1000 Yabancı Durum&Foto Beğenisi 10tl (Max: 8.000)

Facebook 1000 Yabancı Grup Üyesi 10tl (Max: 15.000)

Instagram 1000 Türk ve Gerçek Takipçi&Beğeni 15tl (Max:1.000)

Instagram 1000 Yabancı ve Bot Takipçi&Beğeni 6tl (Max: 100.000)

Twitter 1000 Yabancı ve Bot Takipçi 7tl (Max: 50.000)

Twitter 1000 Türk ve Gerçek Takipçi&FAV&RT 15tl (Max: 10.000)

Vine 1000 Yabancı Takipçi,like,revine veya döngü 6tl (Max:100.000)

Youtube 1000 yabancı izlenme 5tl - (Max:1Mn)

Periscope 1000 yabancı takipçi 30tl (Max: 20.000)

Soundcloud 1000 oynatma 2tl (Max: 1Mn)

Linkedln 1000 Takipçi 50tl (Max: 1Mn)

Linkedln 1000 Grup Üyesi 50tl (Max: 1Mn)

Shazam 1000 Takipçi 50tl (Max: 1Mn)

Shazam 1000 Beğeni 50tl (Max: 1Mn)

Spotify 1000 Takipçi 60tl (Max: 10.000)

Vimeo 1000 Görüntülenme 5tl (Max: 1Mn)

Vimeo 1000 Takipçi 30tl (Max: 1Mn)

Vimeo 1000 Beğeni 30tl (Mac: 1Mn)

Not: Fiyatlar katları şeklinde gitmekredir. Mesela 1000 tanesi 7tl; 2000 14tl gibi.

Kendimle İlgili Olarak:

Merhaba mürit kardeşlerim,  E-Ticaret'in günümüzde yaygınlaşmasıyla  İnstagram,Twitter veya Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden satış yapan, firması olup da sosyal medyayı iyi kullanamayıp kaçırılan reklam potansiyaline deyineceğim bugünkü konumda. Çünkü bu alanda güvenilir ve kaliteli bir hizmet veren birilerine ihtiyaç olduğunu düşünmekteyim! Bugün size biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Sosyal Medya Alanında gerek partiler olsun gerekse siyasetçi, ünlü ve firmalar olsun birçok kurum ve kuruluşa sosyal medya desteği ve yönetimi sağlamaktayım.  Bu işi yapan birçok kişi var zaten herkes kendini sosyal medya uzmanı zannediyor bu da bunlardan şeklinde düşünebilirsiniz ve öyle düşünmekte sonuna kadar da haklısınız çünkü fenomen olan ve başkasından aldığı şeyi satıp aracı olan kendini Sosyal Medya Uzmanı olarak tanıtıyor. Zaten Türkiye'de öğrencilerin %90'ı Sosyal Medya Uzmanı olmuş ve bizden alanların hepsi neredeyse bizi geçmiş :)

Sosyal Medya'yı doğru kullanmak ve Takipçi sayılarınız neden önemli?

İnternet siteniz gibi bir firmanın sosyal medya hesapları da onun internetteki kimliğidir. Şöyle bir örnek vericek olursak siz bir profile girdiğinizde ilk baktığınız, ilk göze çarpan yer takipçi sayısı ve takip ettiği kişi sayısı olacaktır. Ondan sonra ise profilinizde paylaştığınız içeriklerin/görsellerin kalitesi ve bu görsellerin Beğeni sayısı ve Yorumlar gelir. Sizin ne kadar kaliteli olduğunuz aslında bu gibi şeylerle doğru orantılıdır. Ve kime sorsak 100 takipçili bir satış sayfasından mı alışveriş yapmak sizce daha güvenli; yoksa 100.000 takipçili bir satış sayfasında mı diye tabiki de 100.000 takipçili olan hesap kaçınılmaz cevaptır. Aklınızdan; "100.000 takipçisi var illa ki biri alır" diye düşünebilirsiniz ama aslında satışların artmasının sebebi 100.000 takipçinin kendisi değil sizin müşterinize ne kadar güven verdiğiniz ve sunum şeklinizdir. Çünkü 100.000 takipçiniz fake bile olsa siz büyük bir tanınmış işletmesiniz müşterinizin gözünüzde!

Gelen Takipçiler Türk ve Gerçek kişiler mi?

Bu sizin seçiminizde olucak bir şeydir. İster Türk ve Gerçek ister Yabancı veya Bot! Siz ne dilerseniz biz size o hizmeti veririz. Ve limitlerimiz bu işle uğraşan çoğu panelcinin aksine yüksektir. Ve bu da panellerimizin kalitesinden ve profesyonelliğimizden kaynaklanmaktadır. 

Türk ve Gerçek kişileri siz nasıl takip ettirebiliyorsunuz?

Şimdi bu işi nasıl yaptığıma biraz değineyim, sistemleri az çok bilirsiniz belki ama bilmeyenler için kısa bir özet geçmek istiyorum; Herkes bir şekilde takipçisini arttırmanın ve daha popüler olmanın peşinde olduğu günümüz Türkiyesinde takipçisini arttırmak için bizim uygulamamıza giriş yaptığında Sosyal Medya Platformunun application'u üzerinden sistemimize giriş yapar ve  günlük 50 kredi kazanır. Bu 50 kredi ile kendisi günlük 50 tane takipçi kazanırken başkalarını da takip edeceğini bilir ve bu şekilde havuzumuzda üyeler toplanır. 

Örnek olarak sistemdeki kullanıcılar:

İleride takipçiler'de düşme yaşanır mı? 

Türk ve Gerçek gönderilen çoğu takipçilerimiz aktif olarak hesaplarını kullanan kişiler olduğundan dolayı düşüş olması kaçınılmaz bir gerçektir. Zaten Yabancı veya Bot takipçiler bu nedenle ortaya çıkmıştır. 

Size Şifremi veya Diğer bilgilerimi vermem gerekiyor mu?

Hayır tabikide, Sizden tek istediğimiz Kullanıcı adınız ve profilinizin HERKESE AÇIK olması!

Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir?

Sizden gelen yorumlar:

nukeshore bunu yazdı

deneyeyim dedim, şak diye geldi anında takıpcıler. ilgili durust bi arkadaş.

SaviorAngel bunu yazdı

arkadaş güvenilir ben kullandım hayırlı satışlar :)

EcHoLL bunu yazdı

Takipciler geliyor evet bende yanlış yere gönderim yaptım  ama diğerleri sıkıntısız geldi

DaSpOnGe bunu yazdı

deneme amaçlı takipçi almıştım arkadaştan sıkıntı çıkmadı yolladı geldi :W yanlız yanlış hesaba almışım onu değiştirebilme şansımız yok mu şahsi hesabım fake gibi duruyor aq :D

SaviorAngel bunu yazdı

konu hem up olsun hemde şöyle söylemek gerekirse arkadaştan takipçi satın aldım takipçiler cayır cayır geldi sayesinde hoşlandığım kıza karşı bi havam oldu instagramda 50 k takipçim olunca

holederma bunu yazdı

Paneli kullanmaya başladık.Biz memnun kaldık.İlgili ve dürüstler hayırlı satışlar dilerim :)

Mod not: temizlik olmuştur. Devami halinde ban gelir.

orheyn tarafından 09/Eki/16 13:41 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

R10 tadında konu olmuş. 

R10 tadında ref olabilirim. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

R10 tadında konu olmuş. 

R10 tadında ref olabilirim. 

Merhaba r10 tadında olduğunu biliyorum çünkü r10'a da üyeyim ve çoğunlukla bu işler ordan yürütülüyor. Ve acaba konuyu " Açsam mı; açmasam mı?" diye çok düşündüm kuralları tekrar tekrar okudum ve bir de ihtiyaç olabileceğini ve bu işi yapan güvenilir müritlerin bu forumda da olabiliceğini göstermek istedim açıkcası! 

orheyn tarafından 01/May/16 15:57 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Mürid > kefili > kefili > kefili += tbt

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Kişilerin hesaplarına uygulama sokup otomatik beğenme.  Örnek verecek olursak ben vodafonluyum biri bana bu şekilde turkcelli beğendirse ben turkcell kullanmadım niye bunu beğendim izinsiz nasıl yapıyorlar diye güvenim düşer kaldıki bu tanınan firma örneği tanımayan bir firmada durum daha vahim.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Kişilerin hesaplarına uygulama sokup otomatik beğenme.  Örnek verecek olursak ben vodafonluyum biri bana bu şekilde turkcelli beğendirse ben turkcell kullanmadım niye bunu beğendim izinsiz nasıl yapıyorlar diye güvenim düşer kaldıki bu tanınan firma örneği tanımayan bir firmada durum daha vahim.

Merhaba durumu şöyle izah ediyim size;

Bir kullanıcı uygulamamıza girerken başkalarını takip ediceğini ve beğeniceğini bilerek uygulamamıza giriş yapmaktadır. Bu sayede kendisi de takipçi ve beğeni kazanmaktadır çünkü! Tek kuralımız +18 içerikleri beğenmeyecekleri ve takip etmeyecekleridir. Teşekkür ederim yorumunuzdan dolayı!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Hocam iletişime geçeyim, bana cazip geldi şahsen.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Instagram çekim beklenmektedir. 

Edit.  Gönderi sağladı.  Şirket sosyal hesapları icin kendisi ile çalışacağım. 

HoLyCat tarafından 01/May/16 21:43 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Iletis benle :)

Dur be kadınnnn....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Fiyatları bi ben mi göremedim?

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Şehire gore instagram takipci alabiliyormuyuz.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 7437 Toplam Mesaj: 48
#sosyalmedya #takipci