Tbtyi Hekledim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:
    -----------------------------

Aboaaww hem sırıtmalı başlık.. müridlerden biri oraya yönlendirme çakalım demiş.. konu sahibi düşünmedim değil demiş :| 2 ban bir konu silinmesi gibi duruyo :D

Herneyse.. oraya yönlendirme çakılamaz ki adam kendi tarayıcısının ayarıyla oynuyo tarayıcı oraya onu yolluyo :| ssse ssee sse..

ayrıca diyelimki user agent e kod yerleştirdin :D sayfayı refreshledin yada yönlendirdin :D konuyuda geldin açtın :D sonunu ve alabileceğin sebze madalyalarını düşünemiyorum :D biz bile bi kaçkahkahayla geçiştirdik başka yerde gülerler adama :| hadi uyudum :|

hoca olabiir.Eğer oraya dikkat etmezsen yeme ihtimali var.User agent falan  hikaye.Sonuçta orayı süzmezsen gösterirken html kodu gibi gösterir.

Öte yandan herhalde birşey olsa reneye bildirilir değil mi ? (art niyet yoksa)

Açıkçası sitede denemelerin (dos faan hariç) bir ban getireceğini düşünmüyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

:D la olum işleri yok bunların

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

resimde de goruldugu gibi rene hemen arkanda dikkat et

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

kroo bunu yazdı:

oraya bi de kod sokmayı denesek çalışır mı :D

dene :)) Renede baska bisi sokmasın sonra AB yolları Taştan falan :))))

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

siz bilgisayarı televizyonun küçüğü sanıyodunuz hocam ben oraya kod sokmaya calışırken...

Anlayacağınız yemez :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

siz bilgisayarı televizyonun küçüğü sanıyodunuz hocam ben oraya kod sokmaya calışırken...

hocam bunun sebebi tbt ın filitresimi yoksa tarayıcımı tagları engelliyor. hiç böle bişi aklıma gelmemişti :|

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

Lamerce ama  yinede geliştirilebilir =)

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

ahahaha :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

hocam bunun sebebi tbt ın filitresimi yoksa tarayıcımı tagları engelliyor. hiç böle bişi aklıma gelmemişti :|

abi filtre.Sonuçta post mantığı ile aynı.Şimdi kodlar gösterilirken ne olacak ?

merhaba

yazdın.Sende kodları eklerden buna "yahu arkadaş burası özeldir" demedin.O zaman direkt çevrilip gösterilecektir.Bizzat denemiş bulunmaktayım :) Buyrun  resmi ;

http://img46.imageshack.us/img46/3504/screenshot1my.png

Nasıl yapıcam derseniz : http://ayrox.org/blog/?/yazi/42/firefoxta-user-agent-bilgilerini-degistirme/

Gördüğünüz gibi oluyor abi.Bu yüzden ben html süzgecinden geçirip çevirttiriyorum.İşin özü dikkat edin.xss, sql alayını yer burası.Portallarda falan filtreleyin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

FOXXLY bunu yazdı:

abi filtre.Sonuçta post mantığı ile aynı.Şimdi kodlar gösterilirken ne olacak ?

merhaba

yazdın.Sende kodları eklerden buna "yahu arkadaş burası özeldir" demedin.O zaman direkt çevrilip gösterilecektir.Bizzat denemiş bulunmaktayım :) Buyrun  resmi ;

Nasıl yapıcam derseniz : http://ayrox.org/blog/?/yazi/42/firefoxta-user-agent-bilgilerini-degistirme/

Gördüğünüz gibi oluyor abi.Bu yüzden ben html süzgecinden geçirip çevirttiriyorum.İşin özü dikkat edin.xss, sql alayını yer burası.Portallarda falan filtreleyin.

assktr tehlikeliymiş ozaman :|

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 4956 Toplam Mesaj: 29