folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tc Kimlik No İle Üstüne Kayıtlı Mal Varlığını Öğrenme

Tc Kimlik No İle Üstüne Kayıtlı Mal Varlığını Öğrenme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    skinny
    skinny's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bi abimin ricası ile açtım okunu. Şimdi adamın bi mahkemelik işi var içeriniği tam bilmiyorum. Sizden ricam Tc no ile kişinin üstüne kayıtlı mal varlığını öğrenmemiz lazım 

Yardımcı olabileceklere TC no'yu PM ile atıcam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Muhtemelen AVUKAT lar yada AVUKAT YANINDA ÇALIŞANLAR senin işini görebilirLer ...

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Öğrenebileceğini sanmıyorum ancak icra takibi falan söz konusuysa zaten ödeme emri gönderildikten 7 gün sonra mal beyanında bulunmak gerekiyor oda borca yetecek kadar.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yanlız bu olayın boku çıktı. müridlerin kullanılıyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Facebook gibi oldu bu aralar forum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Hukuk bürosu çalışana olarak olayı anlatıyım hocam. Bir insanın üzerindeki tapu araç ve şirketleri görmek istiyosan o insanın UYAP ortamında borçlu sıfatıyla kayıt edilmesi gerekir ki ( bunu icra açmadan yapman çok zor ).   hadi tanıdık benim gibi memur vs buldun diyelim. Biz adamı uyap ortamına ekledik baktık sana bilgiyi verdik adama sonra ordan sildik . Adamın telefona yada e devlet bokuna mesaj gidiyor. şu adliyeden şu memur tarafından hakkınızad böle böle böle işlem yapıldı felan die.  :E  adres felan basit ama olay tapu araç vs ise  adliye çalışanları yardım edemez o riski göze almaz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam standart hukuki prosedur dışında en zor ulaşabileceğin bilgilerdir.

Anca üstüne kayıtlı araba varmıdır falan onu çıkarabilirler sana, firmalarını ve sermayelerini de bulursun ama ev, arsa, nakit paraları fln bulman imkansız diyim. (Büyük abiler her yolu tıkamış o işler için :) )

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Edevlet sifresini ele gecirirsen ordan yurursun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

Hukuk bürosu çalışana olarak olayı anlatıyım hocam. Bir insanın üzerindeki tapu araç ve şirketleri görmek istiyosan o insanın UYAP ortamında borçlu sıfatıyla kayıt edilmesi gerekir ki ( bunu icra açmadan yapman çok zor ).   hadi tanıdık benim gibi memur vs buldun diyelim. Biz adamı uyap ortamına ekledik baktık sana bilgiyi verdik adama sonra ordan sildik . Adamın telefona yada e devlet bokuna mesaj gidiyor. şu adliyeden şu memur tarafından hakkınızad böle böle böle işlem yapıldı felan die.  :E  adres felan basit ama olay tapu araç vs ise  adliye çalışanları yardım edemez o riski göze almaz

Sen nereye gırdın ulaa işe? :D

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

bi takım para karşılığında av. büro çalışanından öğrenilebilir bu bilgi.  

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

kendi tckimlik numara ile almış olduğun e-devlet şifresi ile kendi üzerine kayıtlı gayrimenkul (arsa, tarla, konut) listesini görebiliyorsun.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
Toplam Hit: 8027 Toplam Mesaj: 20