folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Teamviewer İle Bağlanıp Yardımcı Olabilecek Online Kim Var

Teamviewer İle Bağlanıp Yardımcı Olabilecek Online Kim Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Vee tabi işi bilen :D

Yaa win 8.1 i indirdim kurucam ama .iso dosyasını calıstıramadım , otomatıkte baslamıyor , setup.exe de yok ıcınde :(

Bi komutla falan mı calısacak ne olacak murıdlerden analayan bakabılır mı? Bakabılecek olan PM atsın , Team ID verem ...

EDİT : Pc ye Daemonla format atıcam , sıfırdan degıl

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Winrar ile açmayı denedin mi hocam ? iso dosyasını açması lazım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Winrar ile açmayı denedin mi hocam ? iso dosyasını açması lazım.

Hacu dosya iso dosyası Winrar la ne alaka kı?

Daemondan gırdıyrıorum ama ıcınde setup falan da yok :(

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iso dosyası > sağ tık> birlikte aç> winrar 

deyince açması lazım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

hocam neyle acarsam acayım durum bu :)

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Yaa win 8.1 i indirdim kurucam ama .iso dosyasını calıstıramadım , otomatıkte baslamıyor , setup.exe de yok ıcınde :(

Bi komutla falan mı calısacak ne olacak murıdlerden analayan bakabılır mı? Bakabılecek olan PM atsın , Team ID verem ...

nereden ındırdın hangı surumunu . yahu benım pc  de geldıgı halde orjınal oem lısansını kullanamıyorum amk yenıden kuracagım mecbur aktıvasyonlarla da aktıve edemedım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

nereden ındırdın hangı surumunu . yahu benım pc  de geldıgı halde orjınal oem lısansını kullanamıyorum amk yenıden kuracagım mecbur aktıvasyonlarla da aktıve edemedım 

VipMerkezi.Net ten indirdim hocam ...

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Sen onu nasil kurmayi deniyosun ki? İso dosyasi indirdiysen cdye yazicaksin oyle kurcaksin ama usb den kurulum yapicak sekilde hazirlicaksan winrar la cikartabilirsin icindeki dosyalari sonra o dsyalarla hazirlarsin. O kismini yapmadim bilmiyorum

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

anladığım kadarıyla sen sanal sürücüye isoyu tanıtıpta kurmak istiyosun hocam :D

lütfen böyle olmadığını söyle

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Sen onu nasil kurmayi deniyosun ki? İso dosyasi indirdiysen cdye yazicaksin oyle kurcaksin ama usb den kurulum yapicak sekilde hazirlicaksan winrar la cikartabilirsin icindeki dosyalari sonra o dsyalarla hazirlarsin. O kismini yapmadim bilmiyorum

Hoca öyle degıl ıste zaten ayda bı kere wın7 kuruyorum pc ye , Daemon tools la wın7 .iso dosyasını gösterıp kurulma gecıyordum ve bıttıgınde old.windows klasorunu sılıyordum temız kurulum olmuyordu ama kuruyorduk :D

Sımdı ındırıdıgım Win 8.1 pro da Setup.exe dosyası yok , sanırım dosya da sıkıntı var , wınrar la acsam da ıcınde calıstıracak atesleyecek dosya yok :D

İmza YOK !!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı

anladığım kadarıyla sen sanal sürücüye isoyu tanıtıpta kurmak istiyosun hocam :D

lütfen böyle olmadığını söyle

Hocam neden oyle olmadıngıı soylıım? :D

Hep oyle kuruyorum :D

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 1231 Toplam Mesaj: 15