Teklif Etmeye Korkuyom Valla !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    darkworld e katiliyorum.
    unutma gkk
    (gonul kacani kovalar)...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    KuPa_KiZi bunu yazdı:
    -----------------------------
    lan erkeklerde korkuyormuş aşktan kkikikikikiki beter olun

İki erkeğin arasında kalan sen değilmiydin????

OHHHHHHHHHH olsun!!!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    ama emin olun o benden daha kötü durumda şimdi..

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cimbomemre
    cimbomemre's avatar
    Erkek
    kupa kızı ne cabuk unuttun bizde hafiza pek kuvvetli regalinden super bi cvp ti
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    ben hiç bir zaman seviyomu sevmiyomu ay sevsin beni ay sevmiyo..ay bilmem ne yaptı,acaba ne yapsamda sevsin beni demedim.. seviyosa seviyodur sevmiyosa canı sağolsun! böyle şeylerle kalbimi yormadım..benim aşk tarafından tek derdim şu : eski erkek arkadaşım peşimi bırakmıo. ii okuyun! o beni bırakmıyo ben onu değil!..sizin fikrinizi almak istedim. bana vakit ayırdığınıs için cevap yasdığınız için çok tşk.

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    KuPa_KiZi bunu yazdı:
    ben hiç bir zaman seviyomu sevmiyomu ay sevsin beni ay sevmiyo..ay bilmem ne yaptı,acaba ne yapsamda sevsin beni demedim.. seviyosa seviyodur sevmiyosa canı sağolsun! böyle şeylerle kalbimi yormadım..benim aşk tarafından tek derdim şu : eski erkek arkadaşım peşimi bırakmıo. ii okuyun! o beni bırakmıyo ben onu değil!..sizin fikrinizi almak istedim. bana vakit ayırdığınıs için cevap yasdığınız için çok tşk.
    ----------------------------
    Abi nekadar acaip yaw takantıya bak "Beni sewiyomu sewmiyomu¿ pe pe pe ne bu yaw istemezsen olmaz okadar..!

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek
    Erkek kızı şekli dahil ona ait şeyleri sever.
    Kızlar(salaklar) erkeğin sahip olduklarını sever. Onun için iş,araba.. vb şeyler önemlidir. Üzgünüm ama kızlar sevmezler bence. TVye bakın anlarsınız... Kızı ...mek için uğraşan iğrenç sıfatlı,kişiliksiz bile amacına ulaşabiliyor.

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    ağır olun arkadaşlar... seviyeyi bozmayın...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    isteğin olduğu yerde imkân vardır.

on error go to hell
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    KuPa_KiZi kendine dikkat et bişey demeden önce bi geçmişini kontrol et istersen ona göre unutmaki erkekler asla aşktan korkmazlar sadece karşısındakini bi gün bişekilde kırmaktan korkarlar haberine ve bilgine sunarım tabi o şey varsa sende¿ adamım sana gelince karekterini asla değiştirme tavsiye etmem çünkü yarın emin ol başka şeyleride kaybedebilirsin haberin olsun bir ikincisi aceleci olma elbet her insanın bi zayıf noktası vardır önce onu bi güzel araştır sonra onun yakın arkadaşlarıyla tanış ve ortamlara gir ondan sonra yavaş yavaş alıştıura alıştıra ona yaklaş zaten gerisi kendiliğinden gelecektir emin ol kaybedecek bişeyin yok nasıl olsa değil mi bunu kesin dene ve ilerde bi gün umarım teşekkür edişinide duyarım kendine iyi bak

Carpe Diem
Toplam Hit: 5884 Toplam Mesaj: 25