folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Teknik Resimden Anlayanlar

Teknik Resimden Anlayanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek

arkadaslar teknik resimden anlayanlar su sekli bi yorumlarmısınız. nasıl cizecem hiçbir fikrim  yok kalmak üzereyim dersten bi yardım lütfen

http://img66.imageshack.us/img66/2503/ph60yr5.jpg

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

hacı bende teknik resim dersi alıyorum aynen bu şekilde görünüşleri filan çiziyoruz :( ama senin şekil baya karışık geldi anlıcan yardımcı olmak isterdim :)) Allah yardımcın olsun... 

Orman Mühendisi //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Teknik resim denildiğinde otomatikman tepem atıyor.

Teknik resim ilk yazılı notu = 30

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

ilk vizeden 40 çaktım ama çan eğrisi saolsun abyle geçecem bu gidişle:D:D

ama teknik resimden anlarmısın dersen anlamam:D 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hocam kesitlerini vermiş zaten sana tavsiyem soldan başlaman çizime senin için daha hayırlı olur :D üstten ve yandan görünüm için de ayrı ayrı çizeceksin hacı bu şeklin aa ve bb kesitini şu soldan görünüşünü çiziniz demiş ya hacı onu anlamadım şeklin üstten ve önden görünüşünü vermiş sadece bunun solunu düz olarak varsayacaksın sanırım son şık da da kota bilgilerini fln yazacaksın hacı...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek
    neyse bi arkdasa ulastım aa almıs o gecen sene onla deniycez artık saolun ilgilendiğiniz için

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    İnternetten yardım etmemiz biraz zor zaten.Sana bi tavsiyem var,yardım ile çizersen eğer,daha sonra kendin yardımsız bi kere daha çiz.Yoksa vize,finalde sıçabiliten yüksek.Tavsiye :)

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    düz lise mesunuyum ama teknik resim okuorum makine reesim konstrüksiyon kolay bi parça yha aslında :D çizersin üsteki üsten görünüm alttki yandan görünüm

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    ya parça kolay aslında ama internetten anlatmak zor.

NEDEN? (soru olarak)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciminli
    Ciminli's avatar
    Erkek

biraz geyik yapayim pek adetim degildir ama bu aksam icimden geldi

senin bu isin icine para sikismis [ kücükken arabamiz arízalandiginda babama sorardim baba arabaya ne olmus birsey yok oglum icine para sikismis derdi ] seninkide o mesle hoca o degil alasini cizer gönderirimde istersen tüm ödevlerini cizeyim saati 11€ dan seap ederim ok dersen gönder cizimlerini gelsin. istersen mimarri ve betonarmede cizerim

simdibu yazini neresi geyik neresi ciddi oldu o nu da sen bul ;)

* Südün Bozuksa Senin Üc Gram Uckura Satilmissa Ruhun ! Yanasma * Gök Girsin Kizil Ciksin !!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    Ciminli bunu yazdı:
    -----------------------------

biraz geyik yapayim pek adetim degildir ama bu aksam icimden geldi

senin bu isin icine para sikismis [ kücükken arabamiz arízalandiginda babama sorardim baba arabaya ne olmus birsey yok oglum icine para sikismis derdi ] seninkide o mesle hoca o degil alasini cizer gönderirimde istersen tüm ödevlerini cizeyim saati 11€ dan seap ederim ok dersen gönder cizimlerini gelsin. istersen mimarri ve betonarmede cizerim

simdibu yazini neresi geyik neresi ciddi oldu o nu da sen bul ;)

-----------------------------
    ohoo o zaman ben de yaparım 10€ ya:D

NEDEN? (soru olarak)
Toplam Hit: 1862 Toplam Mesaj: 12