Tekno Kask

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

6 Ay Önce Teknosadan Asus laptop almıstım + kaskosuyla beraber dün aksam kardesm laptopu düşürüp ekranını kırmış teknosaya götürcem ilgili prosedür nedir bilgisi olan varmı

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hasarsızlığı bozuldu :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Araba tamponu olsa sanayide yaptır hasarsızlıgı bozulmasın derdim de senin araba takla atmış yapacak bişe yok. Kardeşine de kızma çocuk daha o istemeden olmuş, sennde başına gelebilir :))

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Araba tamponu olsa sanayide yaptır hasarsızlıgı bozulmasın derdim de senin araba takla atmış yapacak bişe yok. Kardeşine de kızma çocuk daha o istemeden olmuş, sennde başına gelebilir :))

Yok hocam ondan değilde kırılmaya sıvı temasına karşı sigortalıydı onun için yazdım

@dj_alper  aynen hoca prosedürü bilmiyorum alırken yenisiyle değiştirilıyor yada para iadesi yapılıyor demişlerdi yaparlarmıki :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

kardesin 18 yasin altindaysa karsilamazlar, 18 den kucukse ben dusurdum de

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

http://www.teknokask.com.tr/tr/police/teknokask-1.pdf 

DOĞRU madde 2.9

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

http://www.teknokask.com.tr/tr/police/teknokask-1.pdf 

DOĞRU madde 2.9

Saolasın hocam da Sigorta yaptırmasaydık daha karlıymıs kimse memnun değil :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

1-2 sene önce bana da lazım olmuştu hocam kardeşim ( 15 falandı yaşı ) telefonunu düşürmüş üstünden araba geçmiş ekran tuzla buz olmuştU. Kask var diye rahatlattım herkesi sonra şikayetvar ı bi gördüm ki üç buçuk oldum :) gel zaman git zaman işlemleri hallettik ( hasar görme tarihini çok eski verme zamanaşımı falan vardı kırıldığının ertesi günü yolluyormuş gibi yap ) babamın üstüneydi fatura ve kask, babam kendi kırmış gibi yolladı bir hafta falan geçmedn ekranı yenilemişler cillop gibi geldi eskisinden daha iyi. Belki de tamamen değiştirmişlerdir bilmiyorum :)

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    noname bunu yazdı

1-2 sene önce bana da lazım olmuştu hocam kardeşim ( 15 falandı yaşı ) telefonunu düşürmüş üstünden araba geçmiş ekran tuzla buz olmuştU. Kask var diye rahatlattım herkesi sonra şikayetvar ı bi gördüm ki üç buçuk oldum :) gel zaman git zaman işlemleri hallettik ( hasar görme tarihini çok eski verme zamanaşımı falan vardı kırıldığının ertesi günü yolluyormuş gibi yap ) babamın üstüneydi fatura ve kask, babam kendi kırmış gibi yolladı bir hafta falan geçmedn ekranı yenilemişler cillop gibi geldi eskisinden daha iyi. Belki de tamamen değiştirmişlerdir bilmiyorum :)

aynen aynen oda var, aletin basina bisey gelince 3 gun icerisinde bildirmek zorundasin, ayrica teknokask ile birlikte calistim bi sure (adamlarin urunlerini sattim) calisanlari %99 u bildigin klasik orospu cocugu amk, ne bi eksik ne bir fazla soyluyorum

bahcelievlerdeydi yerleri yanlis hatirlamiyosam gidin 10 dakika bakin icerdeki tartismalara anlarsiniz, o karinca duasiyla yazilmis maddelerin birinden takip geciriyolar sana ayrica urunleri servise toplu olarak gonderiyolar ve sansli biri degilseniz genelde gec geliyo urununuz. bi ara cep kask puf noktalari yazayimda muridlerin aletlerine bisey olursa sikmesin cepkask

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    noname bunu yazdı

aynen aynen oda var, aletin basina bisey gelince 3 gun icerisinde bildirmek zorundasin, ayrica teknokask ile birlikte calistim bi sure (adamlarin urunlerini sattim) calisanlari %99 u bildigin klasik orospu cocugu amk, ne bi eksik ne bir fazla soyluyorum

bahcelievlerdeydi yerleri yanlis hatirlamiyosam gidin 10 dakika bakin icerdeki tartismalara anlarsiniz, o karinca duasiyla yazilmis maddelerin birinden takip geciriyolar sana ayrica urunleri servise toplu olarak gonderiyolar ve sansli biri degilseniz genelde gec geliyo urununuz. bi ara cep kask puf noktalari yazayimda muridlerin aletlerine bisey olursa sikmesin cepkask

Hocam aldığım teknosa şubesini aradım bize getirin biz hallderiz dedi birazdan bırakıcam bakalım gelişmeleri haberdar ederm :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Ne kadar hoca bu teknokask ? 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 1830 Toplam Mesaj: 14