Tekno50.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

www.tekno50.com

edit: web sitemin son hali

flybatwin tarafından 08/Şub/21 06:57 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

soldaki kategoriler menusu daha sade ve belirgin olabilir yahut hic olmayabilir, zaten tepede var..

genel olarak cok fazla gorsel ile her alana yayilmis konular dikkat dagitiyor,

ust bolum ve orta ana haber seridi hos.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Olmamis.

Sebebi

en onemlisi menu sekmesini beyaz zemine beyaz yapmissin. Gözükmüyor. Menüsüz site mi olur derken tesaduf tiklayip buldum. Kötü.

2. Si icerisinde toplam 5-7 konu var. Asagi iniyorum ayni kinular asagida kayanda ayni konu. En asagiya iniyorsun yine ayni konu.

50 yere sacilmis benzer konu sekmesi de olmamis. Dolu gibi duran kendini tekrar eden birsey.

Hadi diyelim yeni ya ondan öyle. Yinede bir karmasa hakim.

Bak en popüler siteler genelde tasarimlar sadedir.

Ne kadar sade ise o kadar kaliteli.

Tahribat mesela alt alta konular var liste halinde. Icine girince renkleniyor.  Hadi seninki biraz daha resimli olsun dersen basliklarin onune resim eklersin 

Ben telefondan baktim.  Bilgisayarda farklidir bilemiyorum.

Yuzlerce girdigim siteden biri hic bir cazibesi yok. Ama ben guzel icerik eklerim,  yeniyim cekip  ceviririm gelistiricem diyorsan modunu da düşürme. 

Neticede ilk etapta hersey böyledir.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

dolandırıcıların sitesine benziyor hocam az daha sade birşeyler yap

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

tasarım kötü logo berbat hacı bence değiş ikisini de

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

hocalar hepsini düzeltmeye çalıştım bir logo kaldı logoyuda değiştirmek istiyorum ücretsiz logo yapabilecek mürit var mı acaba

www.tekno50.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

dolandırıcıların sitesine benziyor hocam az daha sade birşeyler yap

yoruma bak :D:DD:D

hocam siteye gelicek olursak fena değil ama fazla beyaz ve tonları kullanılmış ek olarak başlıklar altında içeriklerin bir paragrafını koy ortadaki bölmeye. 

etiket bulutunu kaldır, diğer alanlardaki görseller çok karışıyor, sadece konuya eklediğin görselin gözükmesi daha netleştirir ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yapabileceğim tek yorum bu tasarımı kodlayanından çizenine(ki çizildiğini sanmıyorum) kimsede göz yok galiba.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Çerez onayı, kvkk bilgilendirmesi gibi saçma salak bilgilendirmeler zorunlu oldu, onları eklemeyi unutma biri şikayet eder uğraştırırlar

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

knk, sen sürekli yeni site açıp açıp kapatıyosun. emeğin çöp oluyo nihayetinde.

sana tavsiyem. wordpressi falan siktiret. git blogspot ta sade bir temayla bir site aç. ona içerik gir düzenli olarak. blogspota domain ekleyebiliyosun. domainini eklersin.

bu kullandığın tema karmakarışık, görseller ön planda, mobilde sik gibi duruyo vs vs. sade bir tema seç mutlaka. haber sitesi açmışsın haberler ön planda olsun, siteye girdim bir sürü kutu görüyorum. kutu ne lan, kutu görmek istesem yurtiçi kargoya giderim :P

bi plan yap kendine, de ki "haftada 5 yazı giricem" de mesela, gir bunu.

sonra güzel bi analytics kur, kim giriy, kaç dk okuyo, ne okuyo takip et bunları.

insanlar bloglara girmeyi bıraktı, artık her boku sosyal medyadan yapıyo. aç bi instagram hesabı, yazdığın her yazı için ufak bi özet şeklinde resim yap. her yazdı yazdığındai nstagrama da at, yaz altına "link bioda" diye. yine analytics ten gir bak, kaç kişi instadan gelmiş falan diye.

bak benim hatırladığım en az 2-3 senedir böyle sitelerle uğraşıyosun, bu dediğim planı 2 sene önce uygulamaya başlasan şimdi az da olsa adsense den düzenli bi gelirin olurdu. 

daha önce sana sitelerin konusunda hiç yapıcı eleştiride bulunmadım niyeyse. şu an bunu farkedip üzüldüm, keşke bulunsaydım.

kolay gelsin :)) 

yolbulucu tarafından 25/Eki/20 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakayser
    burakayser's avatar
    Erkek

O beyazdan siyaha gradientler gözümü ağrıttı resmen. İkisinin ortası bi gri yap bari.