Teknoloji İceren Film Önerisinde Bulunabilecek Var Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Elektrik, elektronik, bilgisayar, robotlar veya mekanik konularin agırlıklı olarak işlendigi film veya anime onerebilecek olan var mi? 

Bunların haricinde: matrix serisi, echalon, devlet dusmani, terminator, transformers, 
    ironman, eagle eye,  animatriks, 13. kat, Ben robot ,wild wild west gibi

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek
    k-pax diye bir film vardı. bilen varsa uzaylının teknolojik bişeysi vardı titreyen matkap sesi çıkartan :)

Im Boned, All Boned.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    k-pax i seyrettim, biraz dunya disi filmi gibiydi.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

guzel bir liste olusturulabilir takip edilecek bi konu.

aklima gelen:

Azınlık Raporu - Minority Report
    xman
    stargate
    totalrecall
    star wars serisi
    5. element
    gelecege donus

aklima gelen bunlar

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

The Net 2.0 Nikki Deloach diye bi hatun oynuyo başrolde.

Karı amerikadan İstanbul'a çalışmaya geliyo bilgisayar uzmanı kendileri. Anca bi süre sonra bişeyler oluyor polis peşine veriyor o kaçıyor :S O kadar güzel bir film değil aslında ama aklımda kalmış işte.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

1.AI(ypay zake)

2.azınlık raporu

3.star wars(şiddetle tavsiye ederim 6 bölüm :D)

4. 5. element

şimdilik aklıma gelenler bunlar

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

guzel bir liste olusturulabilir takip edilecek bi konu.

aklima gelen:

Azınlık Raporu - Minority Report
    xman
    stargate
    totalrecall
    star wars serisi
    5. element
    gelecege donus

aklima gelen bunlar

-----------------------------
    çılgın marslıları unutma :D küçükken acayip korkardım onlardan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

Tesekkurler aralarinda eksik olan, seyretmedigim  bir tek totalrecal şimdilik, onuda indireyim. :)

beyazperde ve imdb'den iyisiniz valla, :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    akıllı ol vardı bıde komedi ve teknoloji
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

wall-e : )

eski bi film vardı silikon vadisiydi galbia ismi tam hatırlamıyorum

watchmen

der die das
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

startrek serisi;voyager,enterprise (voyager serisini izledim başından kalkmadım günlerce;)voyager 7 sezon enterprise'ı bilmiyorum.

film olarak startrek;)

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 2438 Toplam Mesaj: 16