Teknolojik Bir Oyun Şeysi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    abi bu kafana takıonda böle oyun oynuonya sen sağa sola gidion oda gidiyo filan :)

tam tarif edemedim ama neyse siz anladınız böle oyun oynamak için robocop gibi oluon ne diyorlar o zıkıma bilen varsa fiyatını ve linkini bi yazsın yav.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    o 3D gözlükler mi la ? öle bişeler di közlüü takion sex oyunu da vardı karıyı elliyodun :D

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golge
    golge's avatar
    Erkek
    Aaaa Bulzul gelmıs :) alemın gelmıs gecmıs en buyuk softunun bası zırvesoftun sahıbı hostng satıcıların kralı buzul gelmıs msn de gormedıydım ya senı :) ozlettın kendını...Bugun Bulzul sey dusunuyorum yaa guzel bı konu accam herkes gerceklerı gorsun artık yeter dıycem :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hiDRa
    hiDRa's avatar
    Erkek
    paintball mı diyosun acaba?

M£l£kl£rin Ninnil£riyl£mi Büyütüldünüz?¿... işt£ o Zåmån Ş£ytån"ın Fısıldådıklårını Dåhå iyi Duyåbilirsiniz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    sanal gerçeklikmiydi ne ya galiba oydu:S

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    buzul mesajını editle daha anlşılacak şekilde yap :P
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ya hani oyun pynerken gözlük gibi bişey takıyon sağa sola gidior gibi yapıon oda oyund asağa sola gidiyorya onu diom

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Usta biliyom dediğini ama ben Türkiyede bi haberlerde bi kere duymuştum :D yok sanırsam :( olsada kök bişeydir,bi bilgisayar parası tutar heralde :D

:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    al bi wii o sana yeter :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    http://www.ebgames.com/gs/wii/wii_right1.jpg

bundanmı diyon yoksam gözlük takılanlı bişeymi??

NesTo | same shit diffirent asshole
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    o dediğin konyada bi atari salonunda var kocaman adam kafasına gözlüğümsü bişey takmış kafa kalk gidelim diyor kollar otur bok yeme diyor bacağın biri havaya kalkmış acayip bişey. İşin ucunda cümle aleme rezil olmak var buzulum. sihktiret sen onu balerina cif gibi duruyon valla :D:D

tahribat.com/murid/tugrulbaba
Toplam Hit: 3118 Toplam Mesaj: 13