Teknosa İndirimleri Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Urunlerin altinda oyle "yorum"lar var ki kendimi her an dolandirilmak uzereymis gibi hissediyorum.

"Kenwood kati meyve sikacagi gerçekten mutfakdaki en güvenilir yardimcimiz. Alirken kafamda acabalarin vardi ancak aldiktan sonra her aksam çocuklarima taze meyve suyu sikarak gelisme çaginda olan onlarin büyümelerine katkida bulunuyorum"

"Ben ilk basta ürün incelerken bana yardimlaindan dolayi teknosa çalisanlara tesekkür ederim.samsung,mu yoksa sony,mi alsam diye beya iklemde kalmistim bilgilendirmeden sonra kisa sürede karar verdim.Film izlerken ya da en sevdiginiz albümü dinlerken etkileyici ses deneyimini yasayin. Güçlü 1000 W çikis, iki uzun hoparlör, iki uydu hoparlör ve bir subwoofer ile sizi heyecanin kalbine tasiyan hassas ve güçlü surround sesin tadini çikarin.Sarsici film efektlerinden seyircilerin kulaklari sagir eden tezahüratlarina veya en sevdiginiz parçalarin tiz vokallerine kadar her sesi dinamik surround sesle duyun. NFC ve Bluetooth® özellikli akilli telefonunuzdaki sarkilara tek dokunusla eriserek odaya girer girmez müzigi açabilirsiniz."

Niye boyle aptalca pr kasmislar ki artik uc gunde elli kilo verdiren hap satmaya calisanlarin bile bu derece kasinc hareketleri yok.

Mobilde cp yaparken font duzenleyemedigim icin hepinizin gozlerinden ozur dilerim.

Kişi Samsung mu almış yoksa Sonny mi? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

z3 iyiymiş kaçırdık ayrıca beter olsunlar mk 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Hocam uygun fiyata pc var mi? 1300 civarı. 

http://www.teknosa.com/urunler/125033074/lenovo-ideapad-100-i3-5005u4gb500gb156win10-80qq00

Kardesim laptop istiyor illa ideapad al diyordu eder mi bu cihaz bu paraya muridler ?

Edit: i3 modeli imis bu.

Kreyzi tarafından 11/Tem/16 11:17 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Hocam uygun fiyata pc var mi? 1300 civarı. 

http://www.teknosa.com/urunler/125033074/lenovo-ideapad-100-i3-5005u4gb500gb156win10-80qq00

Kardesim laptop istiyor illa ideapad al diyordu eder mi bu cihaz bu paraya muridler ?

Edit: i3 modeli imis bu.

i3 e cok bu para bence

200 daha koysan i5 li+ giris seviyesi harici ekran kartli biseyler alirsin

black implies white, self implies other, life implies death.
Toplam Hit: 2827 Toplam Mesaj: 15
ucuz