Teknosa Ve Klon Imei Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Rido59 hocam kusura bakma ama senin arkadaş biraz safmış. Neden dersen 1 faturalı aldığın her telefonu sen çok rahat bir şekillde tibden kayıt altına alırsın. 2 20 iş günü içinde garantiden dönmeyen bir telefon sorgusuz sualsiz aynı ürünle değişim zorunluluğu var.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:
    -----------------------------

SeRDaR bunu yazdı:

Tüketici hakları derneğine git durumu bildir onlardan noterden 1 tane ihtarname gitsin hemen hallediyorlar sorunu olmadı bu durum durumlarda devlet her daim tüketiciyi haklı buluyor

garanti midir hacım bu ? ona göre işten izin alıp gidicem

%100 garanti git hakkını alırsın hocam

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Ondan değilde kutuların üstünde imei falan yazıyo sanırım barkod kısmında bi çete ordan çalıyo olabilir

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

konuyu hortlatmış olacaz ama aynı durum şu an benim de başıma geldi.

ancak sorun şu ki, benim telefon 4 sene öncesi bir bilişim fuarında hediye olarak verilmişti. kutusu, garantisi her tür ıvır zıvırı mevcut, orjinal bandrollü felan da ürün ancak hediye olduğu için faturası yok.

ben savcılıkta çalışan biriyim, şikayette bulundum, resmi yazı yazdık telekomünikasyon'a ancak ordan da gelen yanıt "telefonu aldığınız yere başvurun tek bir hat için açtırabilirsiniz" şeklinde oldu. nasıl bir mantıktır anlayabilmiş değilim. şu anda aynı imei numarasını kullanan 2 telefon var. bu sefer bahsi geçen imei numaralı telefonun hangi hatlarla kullanıldığını sorduk, bakalım diğer telefona hangi hatlar takılıp kullanılmış, tespit edilirse vay hallerine...

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 5163 Toplam Mesaj: 25