Telefon Alıcam Önerileriniz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

hacu zaten aklımda şimdi öle var ya wawe2 alıcam yada n8 e kafayı taktım :/

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

uzak dur hocam nokia dan..tamam kaliteli kasa kamera felan güzel ama bende 8 mp aldanıp aldım sony yi Allahta benim belamı verdi.hacı samsung wave herhalükarda n8 i ana avrat köşe aparkat:Dekran büyük diyede aldanıp alma n8 bende öle aldandım aldım bu sonyi...koduum otu boku algılıyo cebimde tel biri arıyo almadan telefonu ya meşgul veriyo pezevenk ya açıyo...ekran aktif oldumu barnak dışında herşeyi algılıyo dingil.atıcam kırıcam plastik zaten..

hoca al wave al bak valla canın yanmaz:D

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

ya galaxy s ya da wave2 al

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

deja-vu bunu yazdı:
    -----------------------------

uzak dur hocam nokia dan..tamam kaliteli kasa kamera felan güzel ama bende 8 mp aldanıp aldım sony yi Allahta benim belamı verdi.hacı samsung wave herhalükarda n8 i ana avrat köşe aparkat:Dekran büyük diyede aldanıp alma n8 bende öle aldandım aldım bu sonyi...koduum otu boku algılıyo cebimde tel biri arıyo almadan telefonu ya meşgul veriyo pezevenk ya açıyo...ekran aktif oldumu barnak dışında herşeyi algılıyo dingil.atıcam kırıcam plastik zaten..

hoca al wave al bak valla canın yanmaz:D

:D öle diyorsan öledir dostum hangisi iyi bir galxy varmış birde wawe :| ikisininde iki modeli var galbia :| hangisini tam manasyıla tercih edersin :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

galaxy android yüklü geliyor wave 2 bada...

'bada' android iOS kırma bence daha başarılı ve stabil şu anda.Başlarda benim canımı buda yaktı ama şimdi gayet başarılı:)

benim sony android yüklü allah androidinde bin belasını versin:Dhacı az iOS az android tadında bişi istiyosan wave 2

galaxy ile hemen hemen aynı kalitedeler diye biliyorum wave 2 yi...ekran ram vesaire ikiside super LCD 512 ram...

ha wave 2 nin kasası daha kaliteli galaxy sert plastik Wave 2 alüminyummuydu metalmiydi neydi.Ben kırdım o ayrı:D

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

hacı gonzalez al sana mis gibi telfon 7110 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

tamam yaw arkadaşımda telpada çalışıyor servis işlerine bakıyor oda wawe 2 diyor :D hadi hayırlısı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek

Öncelikle şunu söyliyeyim her konuda saçma sapan cevaplar veren insanlar israrla bu davranıslarini devam ettiriyorlar.. Sorulan bir soruya alakasiz cevaplar vermek gibi...

Herneyse  eğer öyle bi bütce varsa alabileceğin en iyi telefon Samsung Galaxy S benim fikrim..

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

TR_ip bunu yazdı:

Öncelikle şunu söyliyeyim her konuda saçma sapan cevaplar veren insanlar israrla bu davranıslarini devam ettiriyorlar.. Sorulan bir soruya alakasiz cevaplar vermek gibi...

Herneyse  eğer öyle bi bütce varsa alabileceğin en iyi telefon Samsung Galaxy S benim fikrim..

ilk cümlene katılıyorum.

ikinci cümlene gelince e bir karar verin amk :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

hacı galaxy S ide biliyorum wave 2 yide aldım elime baktım..wave 1 i kullandım:)

bada senin isteklerini herhalükarda karşılar...

android fazlasını verir bazen sorun çıkartır Allah belanı versin dersin.Atmak isteyeceğin anlar olur..:)Bada bana bela okutmadı:)

Wave 2 diyorum ben:)sana yetecek bir telefon herşekilde

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 5936 Toplam Mesaj: 53