Telefon Alicam Onerileriniz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Muridler uzun zamandir kullandigim telefonumu degistirmeye karar verdim..

telefonu taksitle alicagim icin  fiyati pek onemli degil saglam bir telefon olmasi yeterli..

Genellikle nokia kullandigim icin nokia cep telefon almayi dusunuyorum..

Sizlerinde onerilerini almak istedim..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

ya al bişi kafana göre :D

kardeş ne özellikleri olsun kaç para olsun açıklarsan iyi olur.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:
    -----------------------------

ya al bişi kafana göre :D

kardeş ne özellikleri olsun kaç para olsun açıklarsan iyi olur.

Suanki teknolojide ne ararsan telefona  koymuslar..

Benim aradıgım telefonda bilinen ozelliklerin dısında ozelliklerin olmasi onemli..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek
    kardes paran varsa cift hatlı cift kameralı telefon al..

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

hakan1910 bunu yazdı:
    kardes paran varsa cift hatlı cift kameralı telefon al..

Iyi dionda cift hat ve kameralik telefonlar genellikle cin mali ve dandik oluo bildiginniz saglam bir marka varsa yazin..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

güncel bişey olmasını istiyosan bi kere kamerası hd video kayıt yapabilenden ve içinde gps olanından al

sonrasında wireless allah ın emri zaten

samsung omnia hd

htc touch hd

bunlara bi bak istersen 

Yapay zeka, zeka değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ParanoiDAndroiD
    ParanoiDAndroiD's avatar
    Erkek
    arkadaşlarrr şunu anlamış diylimm.. telfon alıosunuzz . nie o kadar ozellik arıosunuz .. kamerası mp3ü çartı çöurtu bence greksiz  ve o kadar parea vermeyede gerek yok. telefon işini gorsun yeter. konuş bitti. bence o kadar abartma eskilerden al .nokıa eski modellerinnden. ama yinede senin zevkn
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

Titanium kasaya sahip vertu aynı Ferrarilerdeki gibi vidalara ve deri döşemeye sahip. Arkasındaki vites modeli ise günümüz vitesleri aksine eski Ferrari’lerde rastlayabileceğimiz vites modellerinden.vertu’nun ferrari’nin 60. yılı için hazırladığı bu telefon 25 bin dolar.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    blackberry al yada nokia 6600 slide al

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    samsung m3200

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

tr den alıcaksan samsung omnia
    yurt dısından getirtme şansın varsa samsung omnia hd

cok saglam telefondur kendisi ayrıca windows mobile işletim sistemini kullanıyor diğer telefonlardan ayıran en büyük özelligi bu bence:D

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 4313 Toplam Mesaj: 36