folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Telefon Kullanmadan Fake Whatsapp Açabilmek

Telefon Kullanmadan Fake Whatsapp Açabilmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Aklıma çok takılıyor, öğrenmek istiyorum şu meseleyi. Telefon kullanmadan belli masaüstü programlar aracılığıyla fake whatsapp açılabiliyormuş birkaç ay evvel duymuştum hatta bi forumda. Bunun yolunu bilen müritler varsa, paylaşabilir mi ?

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Bluestacks ile pc ye sanal android işletim sistemi kurabilirsin. Ardından whatsapp ı indirip hesap açabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Bluestacks ile pc ye sanal android işletim sistemi kurabilirsin. Ardından whatsapp ı indirip hesap açabilirsin.

Bluestacks bilgisayarı çok kastırıyor. Onun benzeri bir sürü program var, diğerlerini kullanmasını tavsiye ederim

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Bluestacks bilgisayarı çok kastırıyor. Onun benzeri bir sürü program var, diğerlerini kullanmasını tavsiye ederim

Bluestacks3 için akıcı diyorlardı o yüzden önerdim. Başka hangi programlar var?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Beğendiğin varsa önerebilirmisin isimlerini rica etsem ? araştırayım 

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

En iyisi Nox Player. Banada bir mürid tavsiye etmişti. Nickini hatırlayamadım ama burayı okuyorsa teşekkürler.

https://www.gezginler.net/indir/nox-app-player.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Genymotion +talktone

Bu ikisi senin ilacın. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

En iyisi Nox Player. Banada bir mürid tavsiye etmişti. Nickini hatırlayamadım ama burayı okuyorsa teşekkürler.

nox çok iyidir. zamanında pokemon go ile kesfetmiştim içinde ekrana tuş ayarlama var. tıklama kaydedici var. birden fazla emulator ekleybiliyorsun falan da takıldıgım nokta neden gezginler linki kendi sitesi değil :) ben bilmiyorum neden ama gezginlere guvenemiyorum ya

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

nox çok iyidir. zamanında pokemon go ile kesfetmiştim içinde ekrana tuş ayarlama var. tıklama kaydedici var. birden fazla emulator ekleybiliyorsun falan da takıldıgım nokta neden gezginler linki kendi sitesi değil :) ben bilmiyorum neden ama gezginlere guvenemiyorum ya

Gezginler saglamdir hocam bir sorun cikmadı bu güne kadar

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Gezginlere güvenmek sıkıntı, 2008'li yıllarda filan veya daha onceside olabilir, winamp ıvır zıvır yeni sürümler çıktığında fud, bind yapıp editör olarak yayınlar zombie çok kasardık :-) Arka planda ne oto analyzer nede manuel analyzer var olsada bi işe yaramıyorda :-)

kUz3y tarafından 22/Oca/18 23:15 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Nox kasmaz ben anaokullarında kodlama için kullanıyorum her pc de otomatik kurulum vs var ayarlar kısmıda ayrıca güzel tek eksiği dil desteği olmaması.

Toplam Hit: 2746 Toplam Mesaj: 15
whatsapp fake whatsapp