Telefon Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Uzun yıllar general mobile kullanımımdan sonra telefonu yine perte çıkarmış durumdayım. Samsung marka harici 1500  2200 aralığında telefon bakıyorum. 

Kredi kartım olmadığı için mecburen kredi ile alacağım. Öyle olunca da 3 4 yıl rahat kullanabileceğim bir cihaz arıyorum.  Dün media markt a gidip baktık hanımla oradaki arkadaş  

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_via-f1-64-gb-akıllı-telefon-siyah-1173098.html  bu telefonu önerdi. Gm bıkkınlığından sonra türk malı kullanmak istemedim. Fakat cihaz da ufaktan hoşuma gitti. Bugün tekrar araştırmaya başladım ve 

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_mate10-lıte-black-1178267.html şunu gördüm tasarımı çok hoşuma gitti. Yandaki güç tuşu olmaması beni benden aldı hatta :D bıktım amk tuşunun bozulmasından :(

alperin konusuna baktım az önce o da huawei 9 ile 10 arasında kalmış. 

Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz cihazlara talibim. Elimden sık sık cihazı düşürdüğüm için mümkün mertebe kılıf, cam filmi vs gibi sıkıntısı olmayan ürünler olursa sevinirim. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam mağazalardaki satış temsilcilerinin hiç bir lafına inanma. Satıştan pay alacağım diye yapmadıkları yok. Casper ne amk ? Huawei Mate 9 öneririm o rakama. Sar değeri harici şahane bir şey.

mkyb tarafından 05/Ara/17 14:56 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Şuan N11 de Note Fan 2650 tl. 80 tl de indirimi kuponu veriyor n11. 2570 e geliyor. Düşünülebilir.

Not late for nothing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

zenfone 3 alacaktım gerçekten süper birşey Alamadım. Arabistandan müşterim samsung a7 getirdi 3-4 gündür kullanıyorum memnunum.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

note 8 aldım çılgın keyifliyim

https://t.me/pump_upp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Bu cuma bim  note 8 geliyor 3799 tl 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

Tek yere düşürmelik canı var. Ekranını Aliexpress'ten getirteceksin sonra burada anlayan tamirci bulacaksın vs vs. Ahize sesi ekran camı üstünden iletildiği için ekran çatlayınca telefon çöp oluyor. Xiaomi yaptığı hatanın farkına varınca 2. modelde normal ahizeyi geri getirdi.

Birde cihaz görsellerdeki gibi değil.

mkyb tarafından 05/Ara/17 17:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek

şu sıralar yeni moda Xiaomi iki arkadsım aldı daha iyi telefon kullanmımıştım diyorlar modelini bilmiyorum ama istersen sorarım 2000 liraya mı ne almışlardı

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    KarakartaL bunu yazdı

Tek yere düşürmelik canı var. Ekranını Aliexpress'ten getirteceksin sonra burada anlayan tamirci bulacaksın vs vs. Ahize sesi ekran camı üstünden iletildiği için ekran çatlayınca telefon çöp oluyor.

hmm. peki xiaomi nin en iyi telefonu nedir? alırsam xiaomi alıcam çünkü hocam. almışken sağlam ve iyi bir telefonunu alayım diyorum

Toplam Hit: 3628 Toplam Mesaj: 28
öneri telefon telefon fak amerika fak castıs