Telefon Onerileri (Babam İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

arkadaslar babam kendisine telefon almak istio ve bana sordu hangi telefonu almalıyım die ancak ben bu piyasayı bilmediğim için acıkcası su telefon cok ii al diyemedim bu yuzden bana yardımcı olmanızı rica edeceğim özellikle istediği birsey var içerisinde java uygulaması calısıo olması gerekio bide bu adam kendi işini yapıo genel olarak gorustugu insanlar godaman dediğimiz adamlar para piyasasını takip ettiğinden dolayıda wireless ve 3g de istio bu javayıda bu sebebden dolayı istiomus bana yardım edin arkadaslar.

dip not: babam telefona buyuk paralar vermeyi seven bi insan değil ben bile istediğimde benim bile almama izin vermior maksimim dusuncesi 600-700 lira arası sizden onerilerinizi bekliorum simdiden yardımlar için tesekkurler

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Nokia E51

edit:http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?sp=3g__%3dhsdpa%24umts%2cgoruntulu_konusma%3dvar%2cwi-fi_%3d802nokta11bg&CategoryId=376241

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

vayrlis olup ta kullananı görmedim hacı, gerek yok çünkü ama samsung da 3Gli ve wireless olan bi model var unuttum adını, mavi kapaklı bişeydi.. güzel telefondur öneririm, 400 civarı bir meblası var..

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

n72 ?

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

e63 tarzı bişe dusunuo klavyeli die onu istio ama dokunmatik ekran muhabbetide biraz sarmıs acıkcası kararsız ne alması gerktiği ile ilgili

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

ayfon alsın. tam kafa dengi olurlar uygulamalarla wireless falan..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

samsung i780 hem klavyeli hem dokunmatik ve her bişeyi var. çok kral telefon. ucuz da..

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

samsung i780 oda dusunuo bana gosterdi acıkcası ama java uygulamalarını destekliomu???

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

ayhun bunu yazdı:
    -----------------------------

samsung i780 oda dusunuo bana gosterdi acıkcası ama java uygulamalarını destekliomu???

-----------------------------

usta windows mobile java destekler.  doğrusu java oyunları açmakta pek başarılı değil. ama emin değilim.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

kardesm bu adam oyun oynamıo ama sunu takip edebilsin internet uzerinden borsaya bakabilsin belki biliosundur bankalar borsa işlemlerini java uzerinden veriyor bu yuzden java istio sanırım

delimiyim ben?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

hala 30 liralık telefon kullanan biri olarak yazıyorum bunları.

iyiki çok para vermek istemiyormuşun bide çok para versen ne alırdın acep.:D:D

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
Toplam Hit: 2072 Toplam Mesaj: 13