Telefon Önerisi (2000-3000 TL Arası)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Note serisi candır. https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-pm-HB000008S8AD Fiyatı 2900₺. 2400₺ ye aldım ben en iyi f/p telefon bence.

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aslında şuan en telefon alınmayacak zaman. Hem dolar kurundan dolayı fiyatlar uçtu hemde piyasada doğru düzgün telefon yok. Hepsi iPhone X çakması çentikli ekrana sahip.

Ek olarak 2020'de Türkiye'de 5G'ye geçilmesi planlanıyor. Şuan tam oturmamış bir teknoloji olduğu için şuan piyasada olupta 5G destekleyen telefon yok.

Yakın gelecekte Oled ekran ve ekrandan parmak izi okuma ve 3D yüz tarama standart özellikler olacak. Bu özellikler yaygınlaşınca telefon alırım. 

mkyb tarafından 19/Ağu/18 14:20 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bende anneye telefon alacam redmi s2 64gb rom 4gb ram var. Alayım mı dersiniz@ 1500tl.

Amaç kamera iyi olması ve ekran büyüklüğü. Anne öyle istiyor.

DrKill tarafından 19/Ağu/18 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

şuan kullandıgım cihaz olan xiaomi mi6 almanı tavsiye ederim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

kendi fiyatlarında mi mix2 rakipsiz 2800 lere fırlamış şuan ama herşeyin fiyatı arttı. 1 2 ay önce 2400 civarına alabilirdin. kesinlikle öneriyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Elmaya elveda merhaba mandalina. Huawei rulez.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Huawei p20 lite aldım kullanıyorum genel itibari ile memnunum. Oyun falan çok takılmıycaksan her işini görürsün. Yada işlemci açısından honor 10 bakabilirsin. 

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Huawei'nin Lite serisini ucuz diye öneriyordum ama cık işlemci yüzünden yaramaz. Huawei P10 kullanıyorum bir süredir telefon akıyor bazen saçma sapan sebeplerle cihaz tıkanıyor, ağırlaşıyor. Aynı şey Samsung'un Exynos işlemcilerindede oluyor. Snapdragon işlemcili telefonlardan şaşmamak lazım. Hem kullanıcı desteğide daha fazla oluyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Note7 fe. + kavisli ekran koruyucu + silikon kılıf + jbl bluetooth kulaklık.

Meizu prolardan dan uzak durun alet aşırı dayanıksız.

RETRET tarafından 19/Ağu/18 21:47 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Note7 fe. + kavisli ekran koruyucu + silikon kılıf + jbl bluetooth kulaklık.

Meizu prolardan dan uzak durun alet aşırı dayanıksız.

Samsung Note Fe'ye üvey evlat muamelesi çekti. Önce Note 7'leri imha edeceğiz dediler sonra çok isteniyor diye Fan edition olarak piyasaya süreceğiz dediler. Cidden fiyatına göre gayet uygun ve güzel bir cihazdı ama gelgelim parçası yok. Ekranı kırarsan çakma ekran bile yok. 2 sene sonra batarya ölünce telefonda otomatikman çöp oluyor. Tam cihazı alacaktım baktım millet yana yana parça soruyor dedim aman aman.

Toplam Hit: 2539 Toplam Mesaj: 26
öneri telefon telefon