Telefon Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Biraz bekle Asus zenfone 2 gelsin 4 gb ram yurtdısı satış fiyatı 250 dolar olacagı söyleniyo. Tr de de 1000 fln olur. Ben olsam böyle yapardım. incelemelerini izle youtubeden.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

LG G3 BEAT

GRAND PRIME

NEXUS 6

2. EL

G3 & G2

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

LG G3 BEAT

GRAND PRIME

NEXUS 6

2. EL

G3 & G2

2. El G2'ye 900 lira vermektense bin liraya paralel İthalat sıfır sıfır cihaz almak daha mantikli. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walkingdead
    walkingdead's avatar
    Erkek
    obie bunu yazdı

Öncelikle ne aradığını biliyor musun ? Ne için kullanacaksın ? Aklında neden s4 mini var ? Telefonların hangi özelliğinden dolayı karar vermekte zorlanıyorusn ? s4 mini ile yapabildiğin ancak zenfone ile yapamadığın ne var da tercih etmekte zorlandın ? s4 mini güzel telefona benziyor demişsin.Diğer telefonu çirkin yapan nedir ? Ya da sence telefonda güzellik neye bağlıdır ? Bütçe 800 lira mı,900 lira mı ? Sanırsam ilk defa cep telefonu kullanacaksın.Piyasadan bu kadar bihaber olman mümkün değil.Kriterlere bir daha bakalım ;

-Güzel olacak.
    -900 lira
    -Sıfır olacak.

Aradığın telefon bu ;

http://www.aliexpress.com/store/product/unlocked-flip-phone-original-tooky-W2013-3-7-Dual-Screen-Smartphone-android-4-2-MTK-6572/323169_736083983.html

s4 mininin özellikleri piyasadaki her program için yeterli artı olarak tasarımı hoş ve ufak olmasından dolayı taşınması ve kullanımı rahat diye düşünüyorum.bi de asusun garanti servisi çoğu şeye kullanıcı hatası diye bahane buluyormuş ondan dolayı asustan korkuyorum

Toplam Hit: 2471 Toplam Mesaj: 15