Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Note 8 pro kırıldı maalesef 5-6 bin bandında o güzellikte ne var piyasadan uzak kaldık

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek

Samsung S20 FE 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Samsung s20 fe 4G poco f3 5G samsung a52s 5G  s20 en iyileri ama onunda 5G yok yoksa alacaktım bende 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

Samsung s20 fe 4G poco f3 5G samsung a52s 5G  s20 en iyileri ama onunda 5G yok yoksa alacaktım bende 

Hocam 5G bize fayda sağlayacak aşamaya gelene kadar telefon zaten eskimiş olur :) Ayrıca telefonda 5G bulunmasının  veri hızı dışında başka bir  avantajı var mı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek

F3 kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    Catapat bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

Hocam 5G bize fayda sağlayacak aşamaya gelene kadar telefon zaten eskimiş olur :) Ayrıca telefonda 5G bulunmasının  veri hızı dışında başka bir  avantajı var mı ?

Ben uzun süre kullanıyorum ondan dolayı birde satarken iyi fiyata verirsin sonuçtan 5G olduğundan dolayı 2 sene kullansan eskiden 3G cihazlar çöp oldu malum geçiş döneminde en iyisi varken fiyat farkıda yoksa alır geçerim satarkende kolay satarsın:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

x3 pro aldım bende

oyun moyun derdim yok. hızlı akıcı olsun kafi

hızlı şarj olayı çok değişik. resmen alışkanlık bozdurdu. kafama göre takıp takmıyorum.

20 dk takıyorum yüzde 50 oluyor. 1 günü rahat çıkarıyor :D 

dün bl kilidini açtırdım 168 saat sonra rom değiştirip daha güzel süreler alırım diyorum bakalım

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı
    Catapat bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

Ben uzun süre kullanıyorum ondan dolayı birde satarken iyi fiyata verirsin sonuçtan 5G olduğundan dolayı 2 sene kullansan eskiden 3G cihazlar çöp oldu malum geçiş döneminde en iyisi varken fiyat farkıda yoksa alır geçerim satarkende kolay satarsın:D

Hocam ben de uzun süre kullanıyorum 4-5 sene kadar. Ama ben aldığım hiçbir telefonu satmıyorum farklı olarak :D Bu süre içinde 5G nin pek etkisi olacağını düşünmüyorum. Ön kameranın gece çekimi hariç  S20 şuana FE kadar konuya yazılan telefonlardan kıyas kabul etmez derecede iyi. 2 sene kadar kullanıp satmayı düşünüyorsan da A52 en alınası olanı bence. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

m51 :D çok memnunum 3500 almıştım 6750 cıktı sağaolsun :D şarjına hastayım önceden prize bağımlıydım şu an milletle taşak geçiyorum.

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Ne diyorsunuz peki a72 hakkında

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5G ihalesi 2022, hizmete başlangıç 2023. İlk zamanlar sadece merkezi yerlere baz istasyonu kurarlar zaten. 
    5G'nin son kullanıcı için daha hızlı internet harici bir esprisi yok. Zaten 3-4 GB kotalı mobil internetle gigabit internet olsa neye yarar ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 4062 Toplam Mesaj: 56
telefon telefon