Telefon Önerisi Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

Arkadaşlar iki gündür kafa patlatıyorum. Hediye telefon alacağım ancak bakındığım telefonlarda hep bir takım eksiklikler vardı. Yardımlarınıza ihtiyacım var

Aradığım Özellikler

• En az 16 GB hafıza
    • En az 2 GB Ram
    • Ekran boyutu 5" den fazla olmazsa iyi olur 
    • Şarjı bir günü rahat görse yeter
    • Kamerası S4 seviyesinde olsa yeterli
    • Ağır oyun performansının iyi olmasına gerek yok. (Real Racing gibi)
    • Sosyal medya platformlarını kasmadan çalıştıracak. (Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger, Twitter gibi)
    • Kronik arızaları olmayan (örneğin kamera çekimlerinde pembeleşme gibi. Aklıma yatıp da sırf bu arızasından dolayı Xperia Z3 Compact'tan vazgeçtim:/ )
    • En önemli konu bütçe :) 1000-1500 TL arası
    HorbaDor tarafından 15/Eyl/15 18:50 tarihinde düzenlenmiştir

Ha Ha!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG G2 veya G3

Note 3

Ucuz olsun dersen :

Lenovo P70 veya General Mobile 4G.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

LG G2 veya G3

Note 3

Ucuz olsun dersen :

Lenovo P70 veya General Mobile 4G.

Hocam Lg G2 de çok şikayet var cesaret edemedim açıkçası. Yoksa en başından beri aklımda olan cihaz fiyatı da vatan da 1099 lira ama bir çok kişi şikayetçi forumlarda. GM 4g de görüntülü konuşma yok. Diğerlerinin de ekranı çok büyük :/ 

İlgin için teşekkürler

Ha Ha!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman sadece Samsung alacaksın zira operatör üstünden görüntülü görüşme tek Samsunglarda var.

Ek : Kronik sorunu olmayan telefon yok hepsinin bir şeyi eksik. Yoksa adamlar yeni çıkaracağı modeli nasıl satsın ?

mkyb tarafından 15/Eyl/15 18:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

O zaman sadece Samsung alacaksın zira operatör üstünden görüntülü görüşme tek Samsunglarda var.

Ek : Kronik sorunu olmayan telefon yok hepsinin bir şeyi eksik. Yoksa adamlar yeni çıkaracağı modeli nasıl satsın ?

Bunu bilmiyordum hocam. O zaman mecburen eleyeceğiz görüntülü konuşmayı. 

Ha Ha!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman tek çare Galaxy S5 bak hocam fena telefon değildir. 1600'e LG G4'te bakabilirsin.

mkyb tarafından 15/Eyl/15 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

hocam 1.5 yıldır g2 kullanıyorum telefonda hiçbir sorun yaşamadım. d802tr lolipop. batarya 1 gün rahatlıkla yetiyor sadece mobil veri olunca 12 13 saat gidiyor. g3 gibi kronik kasa çatlaması vs gibi sorunu yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek
    cicosz bunu yazdı

hocam 1.5 yıldır g2 kullanıyorum telefonda hiçbir sorun yaşamadım. d802tr lolipop. batarya 1 gün rahatlıkla yetiyor sadece mobil veri olunca 12 13 saat gidiyor. g3 gibi kronik kasa çatlaması vs gibi sorunu yok.

Hocam G2 nin kamera performansı nasıl?

@mkyb hocam samsung tercihimi sona bıraktım. olmazsa diye bakarım artık :)

Ha Ha!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG G2 İle Çekilmiş Fotoğraflar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

hocam arka kamera gayet iyi. ön kamerasında flash yok. mykb hocam paylaşmış örnek resimleri.kitkattayken odaklama uzun sürüyordu lolipopta hemen odaklıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Vibe x2 aldım mutluyum.

PAraya kıysam zenfone 2 32GB lik modelini alcaktım.

real_agabey tarafından 15/Eyl/15 19:39 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2301 Toplam Mesaj: 23
akıllı telefon