Telefon Satan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Lg g2 satan var mı acaba ?

Varsa fiyatını belirtirse sevinirim 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

850 tl istiyorum ama tbt ye 800 tl, 16 gb siyah 6 aylık cihaz üzerinde çizik yok 18 ay garantisi daha devam ediyor.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    sezginari bunu yazdı

850 tl istiyorum ama tbt ye 800 tl, 16 gb siyah 6 aylık cihaz üzerinde çizik yok 18 ay garantisi daha devam ediyor.

Bendede en fazla 750 çıkıyor ya hocam :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    EnesErgun bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

50 daha zorla çıkart bence hocam. Fatura 1200 tl, konularıma bakarsan konu açmıştım zaten oradan fotoğraflarınıda bulabilirsin.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    sezginari bunu yazdı
    EnesErgun bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

50 daha zorla çıkart bence hocam. Fatura 1200 tl, konularıma bakarsan konu açmıştım zaten oradan fotoğraflarınıda bulabilirsin.

Pazarlık sünnettiir hocam 750 verirsen alırım :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

hocam zaten normalde 850 istiyorum tbt ye 50 indim :) 800 son fiyattır üstad.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    sezginari bunu yazdı

hocam zaten normalde 850 istiyorum tbt ye 50 indim :) 800 son fiyattır üstad.

tamam hocam ben bi düşüneyim 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

775 bağlanır bu iş :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    tri bunu yazdı

775 bağlanır bu iş :)

hocam inan bağlanmaz olacak fiyatı söyledim bende esnaf ağzı yoktur 800 diyeyim sonra düşerim diye :)) sebebini arkadaşa söyledim özelden buradan da söyleyim. Zaten bana maliyeti açık açık söylüyorum 1100 tl bende arkadaştan aldım 1. ayı biterken telefonun. Arkadaş 1200 e almıştı faturasıda var. Ben zaten 300 tl zararına satıyorum birde onun üzerine para ekleyip iphone alacağım için satıyorum zaten.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

En uygun seçim Çin'den Lenovo Vibe X2 sipariş vermek olur. Ha birde Lenovo P780`i soran arkadaşlar vardı. Geldi arkadaşlar telefon. Taş gibi çalışıyor namussuz. Tek sorunu kapatıp açınca atılan imei numarası silinip fabrika çıkış imei numarasına dönüyor. Şarjını bitirmemeye dikkat etmek lazım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

En uygun seçim Çin'den Lenovo Vibe X2 sipariş vermek olur. Ha birde Lenovo P780`i soran arkadaşlar vardı. Geldi arkadaşlar telefon. Taş gibi çalışıyor namussuz. Tek sorunu kapatıp açınca atılan imei numarası silinip fabrika çıkış imei numarasına dönüyor. Şarjını bitirmemeye dikkat etmek lazım. 

Vibe x2 iyi de işte bakalım hocam 

Toplam Hit: 3637 Toplam Mesaj: 38