Telefon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    b0rd0
    b0rd0's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

tavsiyem sırf kayıtlı diye bu cihaza bu kadar para verme yurtdışı cihaz al geç 

yanlış anlama illa benden al diye demiyorum örnek veriyorum note 9 pro 2450 ise burda 3250 tl 

aradaki fark cebinde kalır o paraya yer içersin

önerim yurtdışı mi 10 lite alabilirsin mükemmel cihaz 

Hocam sende yanlış anlama meraktan soruyorum. 700 800 lira farklar var sanırım. Bu kadar para için risk almaya değermi 

Başkan risk her teknolojik alette var. Bende yurt dışı cihaz kullanıyorum Xiaomi note 9S kaymak gibi çalışıyor. 2 bin telelık telefona neden 3 vereyim? 

Kalbim Kadar Yazabilsem de Ömrüm Kadar Severim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    b0rd0 bunu yazdı
    umit bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

tavsiyem sırf kayıtlı diye bu cihaza bu kadar para verme yurtdışı cihaz al geç 

yanlış anlama illa benden al diye demiyorum örnek veriyorum note 9 pro 2450 ise burda 3250 tl 

aradaki fark cebinde kalır o paraya yer içersin

önerim yurtdışı mi 10 lite alabilirsin mükemmel cihaz 

Hocam sende yanlış anlama meraktan soruyorum. 700 800 lira farklar var sanırım. Bu kadar para için risk almaya değermi 

Başkan risk her teknolojik alette var. Bende yurt dışı cihaz kullanıyorum Xiaomi note 9S kaymak gibi çalışıyor. 2 bin telelık telefona neden 3 vereyim? 

Türkiye'de garantinin bir anlamı yok. Her soruna kullanıcı hatası deyip sizi mağdur bırakıyorlar. Zaten Xiaomi Türkiye diye bir şey yok. Hepsi distribütör cihazı. 

Zaten bir telefonda ekranı kırmadıktan veya anakartı yakmadıktan sonra 700-800 liralık masraf çıkması imkansız. Bu iki sorun zaten direk kullanıcı hatası. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 4135 Toplam Mesaj: 33
telefon tavsiyesi