folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Telefonda Programlama Nasil Olur.

Telefonda Programlama Nasil Olur.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar bildiginiz Cep telefonu android yada ios işlemcili telefonda programlama yapilabilirmi. Simdi diceniz nasil olsun lan apache server kur işte local host kur vs.

Telefonda olurmu. Telefonda notepad++ kur vs diceniz Belkide. Bende bunu merak ediyorum misal günüm tüm vakti. okulda yada yolda geciyor telefonumda programlama yapmak istiyorum sadece kod yazimi . sonra bilgisayara atinca calişacak sekilde. 

Telefon marka model onemli ddegil HTC Samsung APPLE neyse  Olurmu olmaz mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zamanında Nokia 6630'da Symbian programları Türkçeleştiriyordu bi arkadaş.Neden olmasın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

hacı o dediğin gibi bir program kurarsın ama run edemezsin gibime geliyor.Yinede sen uzun uzun kodları yazar pcye attığında sadece hataları düzelterek bişeyler yapabilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

5-6 sene önce iPhone ilk çıktığında jailbreak yaptıktan sonra yapıldığını görmüştüm, denediğimi de hatırlıyorum. Bildiğin apache aletin üzerine kurulup çalıştırılıyor, herhangi bir notepad uygulamasıyla da kodunu yazıp kaydediyorsun, direk safariden de sonucu görebiliyordun. Aynı pcdeki mantık.

iPhone lar güçlendikçe dahada geliştirmişlerdir şimdi o olayı, bir araştırmak lazım.

Ehl-i Byte
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

5-6 sene önce iPhone ilk çıktığında jailbreak yaptıktan sonra yapıldığını görmüştüm, denediğimi de hatırlıyorum. Bildiğin apache aletin üzerine kurulup çalıştırılıyor, herhangi bir notepad uygulamasıyla da kodunu yazıp kaydediyorsun, direk safariden de sonucu görebiliyordun. Aynı pcdeki mantık.

iPhone lar güçlendikçe dahada geliştirmişlerdir şimdi o olayı, bir araştırmak lazım.

Tam net bi bilgi lazim hocam Htc sensation xl almayi düsünüyorum. Ama kararim buna göre olacak Oyun oynayacagima kod yazariz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

şuan s3 üm üzerinde lighttpd üzerine php 5.3 vede mysql server kurulu

Bittik biz bittik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    Tam net bi bilgi lazim hocam Htc sensation xl almayi düsünüyorum. Ama kararim buna göre olacak Oyun oynayacagima kod yazariz.

O zaman al sana net bilgi; dediğin olay iOS ile de Android ile de oluyor, yıllardır da biliniyor.

Detayları da google diye bir site varmış ordan bakabilirsin, youtube dan da izlenebiliyormuş duyduğum kadarıyla.

Ehl-i Byte
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı

O zaman al sana net bilgi; dediğin olay iOS ile de Android ile de oluyor, yıllardır da biliniyor.

Detayları da google diye bir site varmış ordan bakabilirsin, youtube dan da izlenebiliyormuş duyduğum kadarıyla.

Hocam googleye aynen yazdim buraya yazmadan once youtu bede yazdigim seyide aynen yaziyorum sende yazabilirsin. Telefonda programlama ve telefonda program yazma adin koca googlede 2 yerde var ve konuyu acan tam bir mal yazmiş sms yazar gibi program yazmak isttiyorum ne yapmam lazim. Bu cevap zaten yok buna.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı

Hocam googleye aynen yazdim buraya yazmadan once youtu bede yazdigim seyide aynen yaziyorum sende yazabilirsin. Telefonda programlama ve telefonda program yazma adin koca googlede 2 yerde var ve konuyu acan tam bir mal yazmiş sms yazar gibi program yazmak isttiyorum ne yapmam lazim. Bu cevap zaten yok buna.

İngilizce şart, böyle birşeyi türk sitelerinde aratmak benim aklıma bile gelmezdi zaten, 2 yerde var demene bile şaşırdım..

"Apache on ios", ya da "apache on android" diye aratırsan birsürü kaynak bulursun, az önce baktım.

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı

İngilizce şart, böyle birşeyi türk sitelerinde aratmak benim aklıma bile gelmezdi zaten, 2 yerde var demene bile şaşırdım..

"Apache on ios", ya da "apache on android" diye aratırsan birsürü kaynak bulursun, az önce baktım.

Oke hocam ben biraz kurcalayayim İlgin için cok saolasin. Tsk ederim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1876 Toplam Mesaj: 12