folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Telefondan Tahribata Yazı Yazamıyorum

Telefondan Tahribata Yazı Yazamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şeyhimizin dikkatine !

Hocam galaxy s3 kullanıyorum. Cihazımdan tahribata girdiğim zaman son derece hızlı bir şekilde sitede geziniyorum. Herşeyi yapıyorum. Ancak herhangi bir konuya mesaj yzamıyorum. PM de atamıyorum.

Bu durumun önce browser kaynaklı olduğunu düşündüm. Browser ı masaüstü özelliğini aktifleştirerek denedim olmadı. Marketteki birçok browser ı denedim. Hatta şuan aktif olrak Dolphin Jetpack kullanıyorum. Onun da masaüstü görüntülemesinde dahi problem aynı.

Bu durumabir el atıver sana zahmet. Mobil ortamdan cevap yazamamak çok kötü yaa =((

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

opera denesene hocam bi 

dün de telden pm attım :|

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

an itibari ile telden ucuncu msj. htc desire c kullqniyorum. stok browserdan giriyorum

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar telefonun kendi browserı ile mesaj atabilen varmı peki ?

Bide opera webde diğerlerine göre başarısız. Dolphine Browserı denerseniz anlarsınız. Herşeyde süper ama bi tek tahribata çözüm bulamadım.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bende yazamıyorum :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

galaxy s2 4.0.3 rom yüklü tüm browserler`le tahribat.com mesajda yaziyom pm de atiyom

tek fark ettigim sey font size diyelim 22pt ayarladim üc mesaj 22pt gösteriyorsa dördüncü mesaj 12pt gösteriyo sürekli ekranla büyült kücült yapmam gerekiyo

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

abü aylardır yıllardır diyoruk biz bunu...

mobil tbt 'yi geçtik bari mesaj yazma sorunu çözülse.. dün farkettim yorumda onaylayamıyorum profilden.

konular içinde ne biliyim UA bakılıp bi kutucuk çıksa oraya yazsak altsatırı image ı filan geçtik..

matxhon yazamıyorum kendi tarayıcı ile yazamıyorum.. okuyup çıkıyorum konuları. çogu pm de cevapsız kalıyor yazamadığımdan :(

ekleme : bizim foruma tapatalp neym olmaz mı uymaz mı ? 

baristbt tarafından 23/Eki/12 16:43 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bende de var opera mobilde üstelik (mini bile değil)

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bendede vardı opera minin yükledim sorun yok şuan

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Bende yazamıyorum :|

Aha, rene hoca bile giremiyor :D  Hocam bu konuyu hallet sana zahmet yaa =) sende rahatla bizde rahatlayalım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    Ben symbiandan bile giriyorum hacı siz androidde mi giremiyorsunuz opera miniden yazıyorum şuan.

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
Toplam Hit: 4084 Toplam Mesaj: 36