Telefonlara Format Atma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dream_55
    dream_55's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben telefoncuyum   bu format 2 şekli vardır 1. soft forwad 2. hard forwad  bu 6600 6630 7610 telefonlarda kusursuz çalışmaktadır

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Cep telefonunun mesaj bölümüne giriyorsun format yazıp 2222 ye kısa mesaj atıyorsun türkcell senin yerine anında formatı basıyor :P

Telsimde ise önce 7500 a format yazıyorsun mesaj 4 gün sonra iletileceği için sen çoktan telefonu kırmış oluyorsun formata da gerek kalmıyor ;) ahauahsua

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    52 / 10 Larda oluyormu ? bilmek benimde hakkım...  

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m-a-n-t-u-s
    m-a-n-t-u-s's avatar
    Erkek

bende 34 10 var oluomu ki

PEOPLE=SHIT
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tavana03
    tavana03's avatar
    Erkek
    6230 a format atılıyormu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    amaç format atmaksa at telefonu yere üstünde tepin halay çek sonra bi bakmışsın ortada veri felan kalmamış (tabi telefon da)

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    tavana03 bunu yazdı:

6230 a format atılıyormu

format sadece ve sadece symbian işletim sistemi olam modelere atılır.örğ.6600,7610,6670,6630,3650,3660,6680,6681 felan filan

Parlayan bizi paylar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zileliahmet
    zileliahmet's avatar
    Erkek

Beyler bu format işini ilk duyduğumda "hadi ya oluyor mu peki" deyip arkasından "*#7370#" tabi oluyormuş. Sonra tabi bu kodu unutmak için elimden geleni yaptım ama işte yine karşıma çıktı. Siz kendinizde iseniz benim gibi denem amaçlı yapmayın. O gün bir kötü oldum bi kötü oldum... Çok kötü olmuştum bu acıyı tatmanızı istemem...

Üf

Gece Benim Ben Geceyim, Gecenin İçinden Geçerken İçinden Gece Geçen Gene Benim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zileliahmet
    zileliahmet's avatar
    Erkek
    Beyler ben yine çok kötü oldum birden yıkıldım varya. Ah ulan ahhhhhhhhhhhhh....

Gece Benim Ben Geceyim, Gecenin İçinden Geçerken İçinden Gece Geçen Gene Benim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

WindsOfChange bunu yazdı:

Ben 6600 da böyle yapıyorum baska telefonlarda denemedim

ben 6630 da da denedim oluyo arkadaslar bu teleofnlara format atma yontemidir. Sadece symbian isletim sistemi kullanan telefonlar icin gecerlidir. Nokia uzerinde

Toplam Hit: 5734 Toplam Mesaj: 22