Telefonum Açılmıyor...??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Açık olan telefonum kendiliğinden kapanmıştı. Bende açma düğmesinden açmak istedim açılmadı. Şarzının bittiğini düşündüm şarja taktığımda şarz olmadığını farkettim. Bataryasını başka bir telefona taktım bataryası o telefonu çalıştırdı. Bataryasıda sağlam yani...Acaba telefonun sistemi mi çökmüş yoksa donanım yada parça arızası mıdır sizce arkadaşlar..Teknik servise göndermeden size danışmak istedim.Lütfen fikirlerinizi esirgemeyin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karani
    karani's avatar
    Erkek
    hoca aynısı banada oldu beyni yanmış dediler .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek

Daha öncede oldu batarya aldım düzeldi.Sonra servise verdim bluetoothu felan açılmıyor diye.Telefon servisten geldi 2 defa şarja taktım yine aynı sorun...Telefonda parça değişimi oldu.Onlar yapıyor olabilirmi.Yoksa şarj aleti işlem gördü ondan mı yapıyordur....

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hacı version attılacak :) modelli bişise nokianın internetden indir güncelle

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Alper onu yapmam servise gitmesinin nedeni pcnin takoz olması ve usb yi güncelleştirme yaparken usb tanınmıyor demesi.....Şarj aleti bi ara şarj etmiyordu babam yaptı birşeyler oldu...Yaparken içinden birşey mi kırdı yada eksiltti.Onu da bilm iyorum.Yani şarj aletindende olabilir telefona takılan parçalardanda ..Servise mi veriyim  yoksa bi şarj aletiyle batarya mı alayım.....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

35ygt45 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Alper onu yapmam servise gitmesinin nedeni pcnin takoz olması ve usb yi güncelleştirme yaparken usb tanınmıyor demesi.....Şarj aleti bi ara şarj etmiyordu babam yaptı birşeyler oldu...Yaparken içinden birşey mi kırdı yada eksiltti.Onu da bilm iyorum.Yani şarj aletindende olabilir telefona takılan parçalardanda ..Servise mi veriyim  yoksa bi şarj aletiyle batarya mı alayım.....

servisten geldikten sonra vs oln herşeyi biraz kendini haklı çıkaracak şekilde sikayetvar.com a yaz tel numaranı falan da üye olurken gerçek belirt , sana ulaşıyorlar hemen.

şikayet 3 günde onaylansa , mesai içinde 2 güne kalmadan ulaşıyordular bana.

bence öyle dene..

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek

Noname garantisi hala var telefonun.Şikayervar.com la uğraşmayıp direkt versem ne olur???Bir de batarya değişiminde garantin devam ediyorsa senden batarya parası alıyorlarmı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

35ygt45 bunu yazdı:

başıma 3 defa simens de geldi de ordan şey ettim :) 4. sünde nokia la takas ettirdim :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

35ygt45 bunu yazdı:

Noname garantisi hala var telefonun.Şikayervar.com la uğraşmayıp direkt versem ne olur???Bir de batarya değişiminde garantin devam ediyorsa senden batarya parası alıyorlarmı

nolur bilmiyorum da ben son zamanlarda şikayetvar'ı kullanıyorum.

Sanki ordan şikayetleri herkes okuduğu için kötü reklam olmaması açısından hemen değerlendirip işi halletmeye çalışıyorlar gibi hissediyorum..

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Şimdi bu şikayetvar'ı nokia okuyacak beni arayacak diyecek sorunun ne bende diyeceğim böyle böyle.Onlarda getir yapalımmı diyecek...Öyleyse üye olurum.....Yoksa beni süründürecekse direk servise veririm...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    kesin meme yapmıştır...

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
Toplam Hit: 2266 Toplam Mesaj: 18