folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Telefonum Çalındı

Telefonum Çalındı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek

Hacılar telefonum çalındı mecidiyeköyde ben silivride oturuyorum mecidiyeköydeki karakolda ilgilenmediler silivride  gitmek lazım falan dediler iş almamak için o.çocukları kavga ede ede çıktım geldim silivriye karakola gittim durumu anlattım işten kaçmışlar olay yerine en yakın karakol ilgilenir dediler neyse ifademi aldılar(silivri karakolu) telefonun sigortası vardı oraya yollamak için aradım müşteri hizmetlerini fatura kimlik fotokopisi ve ifademi yollamamı istediler ertesi gün annem tekrar aramış(benim aradığımı bilmiyerek) ona benden istediklerinin dışında sigorta kağıdınıda istemişler.yani annem aramasa eksik belge bahanesiyle rededilicektik sonradan sigorta kağıdının ufak yazılarını okudum  telefonun kilitli bir yerdeden(dolap gibi) zorla açılarak yada benim yaralanmam lazımmış %75 ini alabilmem için ben hissetmedim bile sadece çarpıştık karşıda koyamadım doğal olarak imei numarası var elimde çalındığı gün avea müşteri hizmetlerini aramıştım kapalıydı hat ertesi gün yedek sim aldım ve öteki hat kapanacak dediler akşamında 3 arkadaşımı benim numaradan aramışlar yakalanma ihtimalleri varmı ne yapmamı önerirsiniz?

http://i.hizliresim.com/Eby6gB.gif
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

polis isterse yani ilgilenmek isterse anında yakalarlar ama uğraşmazlar.

büyük ihtimalle şimdi senin cihazın bulgaristan sınırından geçmek üzere ...

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şevkini kırmak gibi olmasın buluyor telefon ama muhtemelen sen böyle bir telefonun olduğunu unutuyorsun bile o zaman sana bildiriyorlar bulunduğunu 

çarparak telefonunu nasıl çalar hacı o işte bir iş var adam çarparken elini cebine atıyor hissetmiyor musun

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

şevkini kırmak gibi olmasın buluyor telefon ama muhtemelen sen böyle bir telefonun olduğunu unutuyorsun bile o zaman sana bildiriyorlar bulunduğunu 

çarparak telefonunu nasıl çalar hacı o işte bir iş var adam çarparken elini cebine atıyor hissetmiyor musun

o gün hava biraz serindi ceket giymiştim iç cebinden almış bide avm içinde oldu olan 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek

arkadaşları aramışlar sonuçta yeri tespit edilemezmi son sinyal verdiği yer falan? hiç olmadı sigortada alabilsek para bari :/

EmRee tarafından 20/Tem/14 12:26 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arayan kimmiş ? 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

Arayan kimmiş ? 

birinin şarzı bitik sonradan görmüş ötekilerede çağrı atmış

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Muhtemelen 2. el telefon satanların yanına gidecektir. Adana 'daki arkadaşlar bilir ( ÇAKMAK PLAZA ) tüm çalıntı mallar oraya gelir satarlar ucuzdan. Tavsiyem sana çaldırdığın yerden 2. el telefon satan yerler gibi plaza varsa git tek tek dolaş senin telefonunun markasını sor varmı diye varsa , evden aldığın imei no su ile karşılaştır aynı ise çağır polisi durumu izah edip güvenlik kamerasından eşgali bulup azına sıçarsınız. Ben öyle tanıdığımın 2 telefonunu geri aldım , hatta bi keresinde tam bir işyerine girdim baktım adamın elinde telefon herif at hırsızına benziyor satılıkmı diye sordum evet dedi inceledim telefonu hiç telefondan anlamıyormuş gibi baktım imei nosuna bi baktım benimki :) ver allah ver ağzını burnunu eline verdim aldım çıktım bide polisi aradım şikayetçimisiniz dedi valla benlik bişe yok artık ben alacağımı aldım dedim bu sefer oruspu çocuğu dayak yedi diye şikayetçi oldu :D sağolsun poliste şahsın kimliğinden ne mal olduğunu anlamış gbt sinden şikayet dilekçesini yırttı attı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek

Muhtemelen 2. el telefon satanların yanına gidecektir. Adana 'daki arkadaşlar bilir ( ÇAKMAK PLAZA ) tüm çalıntı mallar oraya gelir satarlar ucuzdan. Tavsiyem sana çaldırdığın yerden 2. el telefon satan yerler gibi plaza varsa git tek tek dolaş senin telefonunun markasını sor varmı diye varsa , evden aldığın imei no su ile karşılaştır aynı ise çağır polisi durumu izah edip güvenlik kamerasından eşgali bulup azına sıçarsınız. Ben öyle tanıdığımın 2 telefonunu geri aldım , hatta bi keresinde tam bir işyerine girdim baktım adamın elinde telefon herif at hırsızına benziyor satılıkmı diye sordum evet dedi inceledim telefonu hiç telefondan anlamıyormuş gibi baktım imei nosuna bi baktım benimki :) ver allah ver ağzını burnunu eline verdim aldım çıktım bide polisi aradım şikayetçimisiniz dedi valla benlik bişe yok artık ben alacağımı aldım dedim bu sefer oruspu çocuğu dayak yedi diye şikayetçi oldu :D sağolsun poliste şahsın kimliğinden ne mal olduğunu anlamış gbt sinden şikayet dilekçesini yırttı attı.

http://i.hizliresim.com/32DDE9.png

:/

EmRee tarafından 20/Tem/14 12:43 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    EmRee bunu yazdı

http://i.hizliresim.com/32DDE9.png

:/

Yapacak bişe yok eğer telefonun İphone 5s yada Samsung Galaxy5s midir nedir ondansa yani kısacası ederi 2BİN TL üzeri ise isterse 238 mekan olsun gider bakar gezerim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefon neydi hocam ? Bu arada diğer arkadaşlarında aklında bulunsun.Telefonunuza mutlaka anti hırsızlık programı kurun.Mesala Avast antivirüs kurun ücretsiz olarak.İşletim sistemine sistem dosyası gibi yüklüyor hırsızlık yazılımını ve format atılsa bile silinmiyor.Tabi rom atılırsa silinir ama kim uğraşır onunla.Telefonun sim kartı değişince belirlenen numaraya meridyenlerin enlem ve boylam bilgilerini ve takılı sim kartın numarasını mesaj atıyor.Eğer telefon internete bağlıysa uzaktan telefonu bloke yapabiliyorsunuz.Ama tavsiye etmem zira o zaman telefonu kırar atar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3416 Toplam Mesaj: 30