folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telefonumu Düşürdüm. Nasıl Bulabilirim?

Telefonumu Düşürdüm. Nasıl Bulabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

Arazide bisikletle gezerken telefonumu düşürdüm.Düşürdüğümü fark ettiğim yerden 200 m önce telefona baktım. O 200m aralığında(orman içi) aradım bulamadım.Yalnızdım eve geldim.Hanımın telefonunu alıp düşürdüğümü tahmin ettiğim yere gittim.Teli arıyorum tel çalıyor fakat duyamadım.Google map çaıktı konum açıktı buradan google müşteri hizmetlerine ulaşsam bir şey çıkarmı?Konum verebilirler mi?google hesabından telefonun son konumunu bulabilirmiyim? Veya vodafone arasam sonuç çıkarmı? Şarzım tamdı ne yapsam? Yardımcı olun beyler

Moda NOT:Yanlış yere başlık açtıysam affola

21 mayıs 1864
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

google bilgi paylaşımı yapmaz.

arayıp bulacaksın hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

konum açıksa tam net yeri olmasa da google cihazlara giriş yap konumu gösterir aktif ettiysen.

google ya da vodafone net yerini bulabilir de uğraşırlar mı bilemem zannetmiyorum.

orman olduğu için belki tam konumu sen bulamayabilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

-Google bilgi paylaşımını yapıyor zaten telefonumu bul servisi var. 

-Operatörler savcılık kararı harici konum bulamaz.  

Muhtemelen bisikletle giderken düştüğünden telefon kayıp gitmiştir yolun kenarlarına bak. Uçurum tarzı bi yer var mıydı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Akşam vakti bak diyecem hocam hem etraf sessiz olur hem de ışığını belki fark edebilirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

https://www.google.com/android/devicemanager?hl%3Dtr%26u%3D0&hl=tr&authuser=0

oturum aç internete bağlıysa bulursun

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.google.com/android/devicemanager?hl=tr

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

devicemanager konumu gözükyor 25 metre hassasiyet diyor amma gittim aradım taradım çaldırdım yok

21 mayıs 1864
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Hocam cihaz orada şarjı bitmeden bulmaya bak eğer sinyal alamasaydı sana zaten yerini göstermezdi büyük ihtimalle birşeyin ot vs altında kaldı buyüzden sesi çıkmıyor ve sen duymuyorsun diğer arakdasların dediği gibi birde hava kararınca çaldır bakalım ışığı yanacakmı 25m mesafedeki noktayı işaret koyda şarjı bitince bi de o konumu bulmak zorunda kalmyasın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

ilgilenen mridlerin hepsine ayrı ayrı şükranlarımı sunarum.Bir çam ağacının dalı üzerinde benm geçtiğim yere dik şekilde kalmış.Buldum. İşiniz rast gelsin

21 mayıs 1864
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Konuyu favoriye ekledim, SAKIN SİLMEYİN :)

antivir-US tarafından 11/Şub/17 22:05 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 2045 Toplam Mesaj: 12
kayıp telefon