folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telepati Olayının İstem Dışı Gerçekleşmesi?

Telepati Olayının İstem Dışı Gerçekleşmesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Arkadaşlar telepati mi denir ya da başka bir mantığı var mıdır bilmiyorum

ama bir kaç gündür özellikle dikkatimi çeken olaylar olduğu için(daha önce de oluyordu),

bununla ilgili bir konu açayım dedim.

Aslında şu 1 hafta içinde çok sık yaşadım. En başından anlatayım:

Olay 1:

Kuzenimden geldim, uzandım tv izliyorum. Bir kaç gün onlarda kalmıştım,

çok düzensiz uyurum yine 2 gün falan uykusuz kalmıştık.

Bu yüzden arkadaşlarıma pek ilgi gösteremedim.

Devamlı mesajlaşıp konuştuğum bir kaç kız arkadaşım vardır,

bi an  aklıma geldi nerdeyse 1 hafta olmuş hiç kimseyi arayıp sormamışım,

onlar da beni tabi. Bunları düşünürken telefona bakıyordum,

pat 2-3 saniye sonra mesaj geldi "bitanem nasılsın, seni arayıp sormadan, sen de hiç arayıp sormuyorsun?".

"Tesadüfe bak" deyip gülümsedim bi an, öylece geçiştirdim.

Olay 2:

"Üniversite başlamadan bir kaç akraba-dost un bilgisayarlarına bakayım" dedim.

Önceden aramışlardı. "Hazır haftasonuyken yola çıkayım, halledeyim" dedim.

Son yerden çıktığımda pazar günü, saat 22:30 civarı falandı sanırım.

Ufak bir yer olduğu için otobüs kalmaz diye düşünüp hemen durağa geçtim.

Bekliyorum bekliyorum otobüs yok,

içimden de diyorum "abimde olmasaydı keşke araba, hemen eve geçerdim" diye.

Abim diyorum burdan bir yerden geçse, beraber eve gitsek hemen.

O an hızlı bir şekilde önümden bir araba geçti. Umursamadım tabi.

10 dk sonra sağa doğru baktım, bana doğru yürüyen birisi dikkatimi çekti.

Yaklaşıcna bana farkettim, abimin arkadaşı.

"Kardeşim kusura bakma hızlı geçiyordum, senin olduğunu bayağı ilerledikten sonra farkettim" falan dedi.

İşte nasılsın iyi misin muhabbetinden sonra, "bekleme otobüs, gel benimle" dedi.

"Hayırdır abi?" dedim, "abin bizi az mı yolda kalınca kurtardı, bi iyilikte biz yapalım" dedi.

Ben seviniyorum yine, iyilik yap iyilik bul düşünceleri falan.

Olay 3:

Samimi bir arkadaşım var, bu bilgisayar yapma koşuşturmacaları arasında görüşememiştik.

Bize geldi muhabbet ediyoruz.  Kuzeni onlarda kalmıştı 1 ay kadar önce, botlarını unutmuş.

"Lan bu botlarda alarm falan var herhalde, ayağıma geçirdim denemek için, birden kuzen aradı,

hiç arayıp sormayan adam, "nasılsın kardeşim, benim botlar sen de değil mi hala" diyince şaşırdım,

kol saatine uyarı mesajı gidiyor heralde "botlar giyildi,botlar giyildi:)"" falan dedi, geyik yapıyoruz kendimizce.

Biz bunu konuşurken telefon çaldı bunun, "kardeşim bayramda bafraya inerseniz, benim botları getirirsin, evdekilere selam".

Biz bastık kahkahayı, "yine saate uyarı mesajı gitti galiba" diyoruz :)

Olay 4:

En son olay da dün sabah oldu, ondan sonra zaten bir konu açayım dedim.

Saat 4:30 civarı televizyonun başına geçtim. Belki uykum gelir diye ümitlendim.

Sabahtan kalkmam lazım okul için.

20-25 dk televizyon izledim. Abime baktım sonra üstü açık mı diye,

aynı odadaydık zaten. Sonra saate bakmak için kafamı çevirdim,

birden abim fırladı ayağa, kabus görmüş gibiydi.

O da gözlerini saate çevirmiş.

5 e 10 mu var dedi. Evet dedim. İşe geç kaldım sandım dedi,

sonra telefona dönüp baktı, tam geri yatacakken telefon çalmaya başladı.

Sabahları abim veya nişanlısı, ilk kim uyanırsa diğerine telefon eder,

uyuya kalmışsa uyandırmak, 10-15 dk da sesini duymak için(Aynı yerde çalışıyorlar, iş saatleri aynı bu yüzden).

Her neyse, arayan nişanlısıydı abimin. Uyuya kaldığını zannetmiş, abim de aramayınca, "o da uyuya kaldı heralde" demiş.

Abim "saat daha 5, ben de  uyuya kaldım sandım. Kardeşim söyledi saati" dedi.

Sonra abim geri yattı, ben de başladım düşünmeye, "insanların düşünceleri arasında böyle bir bağ olabilir mi,

insanlar birbirlerinin düşüncelerini etkileyebilir mi?" diye.

Derin konulara açmamamın sebebi, basit tesadüfler olduğunu düşünmemdir,

"ben seçilmiş kişiyim, ben kutsandım" gibi saçma şeylerden öte,

böyle şeyler başınıza geldi mi diye sormak istedim.

Yani başkalarının düşüncelerini, kendi düşüncelerinizle etkileme olayı.

Bu şeyin bi mantığı var mıdır?

Bu kadar uzun bir yazıya katlanıp okuduysanız teşekkürler :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

bende otel tadilattayken tek başıma kalıyodum canım sıkılıyodu ömer die bi arkadaşım var arayımda gelsin diyodum sonra vaz geçiyodum 2 dakka sonra geliyodu sigara içerkende az sonra babm gelir diyodum az sonra yakayım derken pat peder bey kapıda.

ilginç bi olay aslında. yoksa biz biz onlarmıyız... :D

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

sürekli geliyor :) mesaj atar ben de seni düşünüyodum ben mesaj atarım tam aklımdaydın. yakın kişilerle olur genelde. artık belli kişiler aklıma gelince direk arıyorum yoksa o arar. ben de seni düşünüyodum deyince yalan gibi oluyo sonra.

demek ki bilimin heüz keşfedemediği iletişim yöntemleri var. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek
    Olabilir Hocam:S Bazen Banada Şu Olay Oluyo ''Ben Bu Anı Daha Önce Yaşamıştım Gliba'' Die Çok Oluyo Hocam Senin Yaşadığın Olayların Benzeride Başıma Geldi Tesadüf Diyemedim S: Adını Koyamadım Yani :S

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Yok yok biz kesin seçilmiş kişileriz :)

Yakında voltronu oluştururuz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JAVVAJ
    JAVVAJ's avatar
    Erkek

hehe  ben bu tür  olayları günde  10  15  kez  yaşıyorum  onlıne  bi oyun  sitesinde her  ğün  101 oynarım el  acmam   için tek  bir  tas  gerklıdir ve içimden  diyorum  işte o  tas  gelecek  pat  o  tas  gelıyo  ama  enterasan olan sadece  o  an  hıssettıgımde  gelmesı  yoksa  sonucta  zaten otasın gelmesını  ısterım elı  acabılmek ıcın

Bir dil bir insan iki dil iki insan java bilmeyen ahrazdır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

hacı ben sana 3-5 olay anlatayım ilgini çeker diye düşünüyorum...

Bu tarz olaylar herkesin başına gelir. önemli olan bunları isteyerek başa getirmektir. yada başka şekilde ama onun olmasını saglamak , düşünceyle olur bu da. ama her daim işe yaramaz. çünkü karşıdaki insanla ilgili bişey düşünüyosan onunda iradesi vardır. senin gönderdigin, artık enerji mi dersin düşünce mi dersin telepatimi bilemem, işte her neyse onunla uyarılır. bunlar benim şahsi fikirlerimdir onuda belirtiyim ama çook okudum bu knuda ve daha çook okuyacagım gibi gözüküyo ve de çook olay geçti başımdan...

Şimdi en büyük olayı anlatayım başımdan geçen...

Bir vakitler bi kız vardı işte takıntı yaptıgım o zamanlar aramızda herhangi bi ilişki yok, benim sıkıntılı dönemlerim ( mal kafam :D ).öss hazırlık dönemi aynı zamanda yogun geçiyo falan...sınava girmişim sınav sırasında kendimi dalmış buldum bi şekilde.. neyse salla dedim ark ın yanına gittim. naber lan nasıl gecti sınav dedi.. anlatmaya başladım

işte sınavın ortasındaydım birden o kızı karlı bi akşam taksim meydanında öptügümü gördüm dedim. orda oha çüş vb tepkilerle konuyu  kapattık.. tekrar ediyorum kızla çıkmıyorum ve reddedilmiştim !!! :D

sonra olaylar degişti biz çıkmaya başladık... 1-2 sene öncesi. istanbula tek kar yagan dönem dogumgününe denk geldi ve olay cereyan etmişti... ve tabi ben şok oldum. bu kadarda olamaz heralde falan diyorum kendi kendime =) arkadaşa söyledigimde ertesi gün ( o da yanımızdaydı dogumgününde ) yine oha çüş vb tepkilerle karşılaştım =)

arkasından kendimce bi yöntem uydurdum mesela bi yerde okumuştum bunu bi deniyim dedim. birşey istiyosanız onu sadece isteyin falan ( inanmayanlar için zırvalık ama yaşamanızı şiddetle tavsiye ediyorum ) .. neyse o zamanlar yeni ayrıldım bi hafta bile olmadı bi kız dedim kendime düzgün bi tane :D sadece istiyorum ve beklemekten başka hiç birşey yapmıyorum falan dedim... ötekiyle ayrıldgımdan sonra 1 hafta geçmediki yenisini buldum. daha dogrusu o beni buldu =) 

mesela son zamanlarda da aşırı derece kahve falı yetenegim gelişmişti... hayatımda ilk defa gördügüm birine baktıgımda ' lan sen müneccimmisin ' tarzı tepkiler alıyodum.. başlarda hoşuma ve hoşlarına gidiyodu ama sonra kendime ait sebeplerden dolayı fal bakmaya ve baktırmaya tövbe ettim...

bunlar büyük olaylardı emin ol onlarca küçük olay geçmiştir başımdan ve çogu kişininde başından geçiyodur sadece biraz dikkat etmek lazım olaylar arasındaki ilişkiye zaten baglantıyı kendin yakalıyosun =)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek

banada çok olur :D 

Eniştemle biyere gidecez benim canım gitmek istemiyo aşşağı indi bende üzerimi değiştirecem işte ama içimden hiç canım istemiyo sonra geldi kar yağıyodu.Arabanın kapısı donmuş dedi.

Sonra tv izliyom canım sıkılmış haldeyim.içimden keşke şu film olsa kanal değiştirirken çıkıyo karşıma vs. vs. :D . çok oluyo banada 

Agrasif miyim neyim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Bosuna ümitlenmeyin doga üstü bir durum yok olmadıgı gibi mantıklı bir acıklamasıda var.Beynin ön taraf biz bir şeyi düşündügmüz vakit onunla devamlı ugrasır biz baska bir sey ile mesgul olsakta.Ugrasır ve bir istasitik cıkarır.Misal telefonum şimdi calısak dersiniz çalar vb bunun gibi bir çok olay için beyin ortamı tarar geçmiş günlerde yasanları karsılastırır ve tahmin yapar.Zaten devamlı olmaz tahmindir bu.Gözlerimiz her seyi beyinde saklar bizim dikkat etmedigimiz seyleri bile küçük bir detay bile bu cagrısımı yapar bizde o detayı önceden dikkat etmedigmiz için şaşırırız.Bu yüzden telepati beyinin tahmin gücüdür.Ne kadar detay zihnizde saklanırsa o kadar iyi ve sık tahmin yaparsınız.Ve tahminin dogruluk oranıda parelel bir sekilde artar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Aslında bunun gibi birçok olay her insanın başından geçiyor.

Olayı farklı kılan şu ki ; her insan bu durumun farkında olamıyor.

Farkında olanlardan cahil kesim diye tabir ettiğimiz kesim; "İşte buu, kesin ben seçilmiş insanım, ne kadar özelim, vay be, bıdı bıdı.." gibi cümlelerle egolarını tatmin ediyor.

Ancak neyin ne olduğunu bilen, fizik ve metafizik kurallarından haberdar, düşünebilen kesim ise ; bu durumun keyfini çıkarmaya bakıyor =)

allcolorsarebeautiful.net
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    Stigma bunu yazdı:
    -----------------------------

Aslında bunun gibi birçok olay her insanın başından geçiyor.

Olayı farklı kılan şu ki ; her insan bu durumun farkında olamıyor.

Farkında olanlardan cahil kesim diye tabir ettiğimiz kesim; "İşte buu, kesin ben seçilmiş insanım, ne kadar özelim, vay be, bıdı bıdı.." gibi cümlelerle egolarını tatmin ediyor.

Ancak neyin ne olduğunu bilen, fizik ve metafizik kurallarından haberdar, düşünebilen kesim ise ; bu durumun keyfini çıkarmaya bakıyor =)

-----------------------------

hönk? şimdi biz farkındayız diye cahilmiyiz ? :@. Yada sen çok mu özelsin?

Edit:Yanlış anlanmasın ben burda özelim yada başka birşey demiyorum , sadece arada sırada oluyor.Ama saçma sapan bi yorum yazmışsın.

Agrasif miyim neyim?
Toplam Hit: 5047 Toplam Mesaj: 31