folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Televizyon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Televizyon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG, kredi kartı inceliğinde sırf ekran olan OLED tv yapmış :

https://www.youtube.com/watch?v=-uazGyw99e0

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

en iyi oled tvlerde , şu bükümlü ekranlar yerine oled teknolojisi daha hızlı gelişse problem kalmayacak.

philips duruma göre lg ve samsung dan çok daha iyi renk ve parlaklık sunabiliyor. ben 50 tv arasından philips seçmiştim ta 5 sene önce.

yavaş yavaş değiştirme vakti geliyor tabiki tekrar alırkende marka ya değil görüntü kalitesine ve mhz e bakmak gerek.

sony i soran olmuş , sony entertainment ( eğlence ) playstation ve film müzik dışında kalan tüm sektörlerde batıyor şuanda.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

en iyi oled tvlerde , şu bükümlü ekranlar yerine oled teknolojisi daha hızlı gelişse problem kalmayacak.

philips duruma göre lg ve samsung dan çok daha iyi renk ve parlaklık sunabiliyor. ben 50 tv arasından philips seçmiştim ta 5 sene önce.

yavaş yavaş değiştirme vakti geliyor tabiki tekrar alırkende marka ya değil görüntü kalitesine ve mhz e bakmak gerek.

sony i soran olmuş , sony entertainment ( eğlence ) playstation ve film müzik dışında kalan tüm sektörlerde batıyor şuanda.

Hocam Sony piyasaya geri dönmüş fakat fiyatları çok pahalı ama görüntü kaliteleri güzel oluyor televizyon sonuçta her gün alınan bir şey değil aldın mı 7-8 yıl rahat kullanacaksın en iyisini almak daha mantıklı.

http://www.sony.com.tr/electronics/tv/t/tv

Ayrıca Android işletim sistemi var içlerinde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hocam Sony piyasaya geri dönmüş fakat fiyatları çok pahalı ama görüntü kaliteleri güzel oluyor televizyon sonuçta her gün alınan bir şey değil aldın mı 7-8 yıl rahat kullanacaksın en iyisini almak daha mantıklı.

http://www.sony.com.tr/electronics/tv/t/tv

Ayrıca Android işletim sistemi var içlerinde.

sony eski sony değil ben sana o kadar diyim. ne telefonlarında kullandığı paneller ne 4k tvlerindeki paneller hiç hoşuma gitmiyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Son model Tvler de LG den Şaşma.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Kimse vestel dememiş :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JustRulz
    JustRulz's avatar
    Erkek

kamerası olmamasına

http://1ile0.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Sakın Philips almayın. Ben daha yeni aldım, pişmanım. Menüleri aşırı yavaş, uydusu aşırı yavaş. Televizyon 4k ama dahili uydusu 4k yayınları alamıyor. Yüklü kodec ler az, her filmi oynatmıyor.

Philips 50puk6809 model 50 inç 4k Tv yi 2100 tl ye aldım ama menü yavaşlığı dolayısı ile nefret ettim. O kadar yavaş.

Arkadaşımda LG var onun tv biraz daha iyi. Kumandası harika.  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı

Sakın Philips almayın. Ben daha yeni aldım, pişmanım. Menüleri aşırı yavaş, uydusu aşırı yavaş. Televizyon 4k ama dahili uydusu 4k yayınları alamıyor. Yüklü kodec ler az, her filmi oynatmıyor.

Philips 50puk6809 model 50 inç 4k Tv yi 2100 tl ye aldım ama menü yavaşlığı dolayısı ile nefret ettim. O kadar yavaş.

İçinde uydu alcısı olan televizyonlar marka farkı olmaksızın yavaş hocam. Ayrıca zten Türkiye'de 4k yayın yapan kanal yok şuan. 

mkyb tarafından 09/Eyl/15 08:37 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Olgunisik bunu yazdı

İçinde uydu alcısı olan televizyonlar marka farkı olmaksızın yavaş hocam. Ayrıca zten Türkiye'de 4k yayın yapan kanal yok şuan. 

TRT nin uyduda 4k yayını var.

Toplam Hit: 3020 Toplam Mesaj: 31
seçim 4k televizyon