Televizyon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

led almaktansa aynı fiyata daha üstün bir lcd alabileceğimi düşünüyorum. haksız mıyım? illa ultra ince birşey gerekmiyor. 1-2 lira daha az elektrik ödemek için 1000 lira fazla vermeye de değmez. yanlışım var mı bu konuda? 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

mesela şu tvyi değerlendirir misiniz?

http://www.kliksa.com/urun/philips-47pfl4307h-47-3d-smart-led-tv-/900340049

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Ben samsung tavsiye ederim. Net goruntu, her turlu uzantili foto, video acabilme, teknik servis kolayligi, en kaliteli on panel Vs.

Tv yi koyacaginiz odanin boyutlarini yazarsan optimum ekran ebatini da yazariz.

led yerine daha kaliteli lcd mantigini ben de uyguladim, mutluyum. Daha kalin, daha cok elektrik yakiyor ama cok  daha ucuz.

3d olayi ben arastirirken yeni cikmisti, tvnin 3d ozelligi varsa, ucurum fiyat farki oluyordu, o yuzden 3d den feragat ettim. 

Ama onemli bir nokta varki, goruntu frekansi 50 hz olmasin. En asagi 100hz olsun. tv de surekli kullanacagin bu ozellik, eksikligini hissettirir. Altyazilarda pikselleri secersin, bi boka yaramaz.

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

ustam ben lg tavsıye ederım ve led olsun daha ynılerde aldım 2500 e sehpa ile beraber samsung almamamın sebebı ekran cok hassas ve lg gercekten kalıte acıkcası samsunglar benım gozumu yoruyor 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

LG servis kayserideyim hocam biraz anlıyorsam bu işten bence git paran varsa 42LA640S serisini al LG nin.

2013 model cihaz arızası kolay tespit edilip sorun çıkartmadan tamir oluyor kalıbımı basarım bu cihaza ;)

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    128Kbps bunu yazdı

47'' smartTV ler bir harika dostum.

bende samsung var harbiden 117 ekran daha bi güzel oluyor.

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Sony der geçerim :) akıllı tv olayına takılma bir bok değil. Arayuzu hepsinin kasıyor kumandadan yazı yazmak işkence zaten. 100 Hz ve ustu tv işini görür 3d olmazsa. Sony alırsan aktif gözlük olup olmaması önemli değil. Diğer turlu pasif yani pilsiz almalısın. Dahili wifi iyi olur. Wifi üzerinden aynı ağdaki pc ve akıllı telefondan resim vs gösterebilirsin. Ethernette olur ama kablo karmaşası yaratıyor. En önemlisi görüntü kalitesi, ben tv alırken usbye ajan salt filmini attım aynı fiyattaki samsung ve sonyde goruntubfarkı çok fazla idi samsungda resmen kumlanma oluyordu siyah kısımlarda, neyse git gör al işte :)

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Dostum bana sorarsan iiy bişey eli yüüz düzgün bişe diyosan 3d li  smartlı bişe al derim..

Niye dersen senin dedğin gibi bunlar olmasın ucuz olsun diye bişe yok da ondan yani..

o da o da aşşa yukarı aynı fiyata geliyor. içinde hd uydu alıcısı faln da var  güzelcene ve yeni teknoloji..

ha yarı yarıya bulurum diyosan ötekinden al derim 

Bizm giib adamlar için smart tırt bi özellik ama DLNA olmasıgayet iiy ..ben ağdan filim izliyorum bir çok format 

42LGla640s aldım fenadeğil .. ön camı sağlam ve pilsiz gözlükle 3d izlenebiliyor..

ha tabi ki samsungun ekran kaliyesi daha iyi duruyor fakat hem gzlükleri pilli hem pahalı geçen bi yerde 140tl mi neydi ..

param var alırım diyorsen al tabi..

lg 4 gözlük verdi evdede sinemadan hediye gelen reald3d gözlük vardı ohh 3d parti yaptık 

ltcelik tarafından 01/Haz/13 20:51 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    konu güncel

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

LG ve SAMSUNG Tavsıye ederım ...

Samsung da 40D6500 modelını (400Hertz) , LG ıcınde kullandıgım modelı hatırlamıyorum ama 200 Hrtz lık bı modeldı...

Ikısınden de cok memnunum:... Kendı evımde 6500 kullanıyorum....

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 2813 Toplam Mesaj: 30