folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Televizyon Tavsiyesi Verebilir Misiniz?

Televizyon Tavsiyesi Verebilir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı

Samsung lg tamam bunlar guzel markalar ama arizalanmayanini gormedim.

13 yil once 106 ekran panasonic tv almistim baba evine.

Daha bi kere bile tamirci gormedi. 

Ustelik ariza cikardiginda cok ciddi maliyetler cikiyor.

Ve tekrarlayabiliyor arizalar cok sahit oldm ozellikle samsungta.

O televizyona iyi bak derim. Baba cihazlardandır. Sonradan Panasonic fabrikalarını kapatıp bizim Vestel'e ürettirmeye başladı televizyonlarını.

daha hala yeni üretilen smart tvlerden daha iyi bir görüntüye sahip olduguna iddiaya girerim.

bende de grundıg 4k var o da arçelikte üretiliyormuş. yine memnunum tabi ama dokunsam kırılcakmış gibi ekranı içine göçüyor filan artı çok hafif ürünler yani. eski tvlerdeki malzeme kalitesi yok.

sanırım eski ürünlerde ekran'ın önünde koruyucu olarak mineral Cam var heralde. bu yenilerde ekranın önünde koruyucu olarak Plastik var heralde. 

samsung'u taşırken 2 el'le kaldırıp taşıyordum. tedbir'en de değil. 

bu yenileri taşımak için tek el'le tutabiliyorum.  çocuk oyuncağı gibiler. 

TV işinde çin liler yükseldi Japonlar çekildi kalite bitti ortada bir Sony var onlarda alabilene aşkolsun ama kalite standart butik peşin satanlar gibi 3 yıl oldu Sony HDR TV alacaktım 10 15 k 50 k olmuş TV imkansız değil ama saçmalık.15 yıl öncesine kadar gözün kapalı Sharp, Panasonic,jvc,Toshiba,sanyo, Pioneer alabilirdin şimdi öyle bir şey kalmadı.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Şokta 4200e lg tv var

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sessizadam
    sessizadam's avatar
    Erkek

uygun fiyatlı ve yerli olduğundan vestel 49'' smart tv almıştım yaklaşık 8 9 ay olmuştur sanırım, 3200tl ye almıştım şuan 4100 olmuş, gayet memnunum 

https://www.vestel.com.tr/49-inc-smart-full-hd-tv-49f9500

seSSizadam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

https://www.epey.com/televizyon/toshiba-50ul2a63dta.html

bunu aldım a101den. 3700'e gayet fiyatına göre tatmin edici. kararsız olan varsa tavsiye ederim.2021 üretimi.  yurtdısında aynı seri koduyla üretilmiş toshibalar var daha eski ama bu tr vestel üretimi. aklına sosru takılan varsa yardımcı olurum

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

bunu aldım a101den. 3700'e gayet fiyatına göre tatmin edici. kararsız olan varsa tavsiye ederim.2021 üretimi.  yurtdısında aynı seri koduyla üretilmiş toshibalar var daha eski ama bu tr vestel üretimi. aklına sosru takılan varsa yardımcı olurum

YouTube falan açabiliyor mu ? Babamda kafasına göre gidip Vestel almış bana sormadan garantisi bitmeden önce televizyonun YouTube desteği bitti. YouTube açılınca açılış ekranında kalıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

YouTube falan açabiliyor mu ? Babamda kafasına göre gidip Vestel almış bana sormadan garantisi bitmeden önce televizyonun YouTube desteği bitti. YouTube açılınca açılış ekranında kalıyor.

kanka yeni gördüm de hiç bi sıkıntı yok netflixde youtubeda 

çok fazla gir çık yapınca donabiliyor ama günlük kullanımda sıkıntı olmuyor

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 2728 Toplam Mesaj: 27
televizyon tv tv