Telsim Gprs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tonyukuk
    Tonyukuk's avatar
    Erkek
    ya telsime ayda 5 milyon veriyomuşsun gprs den istediğin kadar internete girebiliyomuşsun. ama telsim şereflik yapar o beş milyonun on katını yazabilir. yani bu işte bi tehlike varmı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Ayda 5 milyon TL.olması iyi ancak bir süre sonra diğerleri gibi bayt basına para almaya başlarsa batarsın.zaten denedik pek memnun kalmadım.5 para etmaz.bağlantı kopmamasına rağmen cok yavaş dial-up ile neredeyse yarı yarıya ama bağlandıktan sonra 115Kbps yazıyor(yalan)...Uğraşmaya deymez,bu benim fikrim tabi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MangonelHACK
    MangonelHACK's avatar
    Erkek
    abi ben kullanıyorum. şuana kadar öyle bir kazık yemedim. önceden labtobdaki kızılötesiyle kullanıyodum. sonra normal büyük pcyi kullanmaya başladım. onun için kızılötesi cihazı aldım(mouse büyüklüğünde)... bok gibi çalışıyo. öğleden sonra 1byte gitmiyo.
    ama data kablosuyla da bağlanılabilir. onu denemedim

NE KADAR BİLİRSEN BİL, BİLDİĞİN SADECE KARŞIDAKİNİN ANLADIĞI KADARDIR...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SecurityChecker
    SecurityChecker's avatar
    Erkek
    Yok be 10 katı falan yazamaz.Yazsa bile dava açar,ödediğin paranın 100 katını alırsın. Onu önceden bildirmesi gerekir.
    Bi de gprs ile bağlantı = ÖLÜM

HST is coming soon..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tonyukuk
    Tonyukuk's avatar
    Erkek
    bi kazık yoksa manyak.
    siz istanbul dan ankara dan filansınız heralde. fazla kişi girdiği zaman bağlantının hızı göçüyo galiba. ben antepdenim tahmin ederim burda gprs e bağlanan az adam vardır o zaman bağlantı coşabilir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    walla benim arkadaş kullanıyor ve abit ücret zam yapmıyor uzun zamandır yani kazık atamaz ama şöyle bir sorun var heryerde çok iyi çekmediği biliniyor telsimin çok güzel çeken biryerde anca grps olayına kalkışa bilirsin ama icq veya msn bile açmıyacaktır uzun lafın kısası çoook yavaş

sex bir sanattır tecavüz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LessMan
    LessMan's avatar
    Erkek
    ben yaklaşık 8 aydır kullanıyorum telsim gprsi..ve şu ana kadar da 15 milyonun üsütnde bir fatura gelmedi..içinde konuşma ve mesaj göndermelerde dahil..bu bize cem uzanın sağladığın en büyük nimet diyebilirim.. sizi bilmem ama bana göre öyle çünkü baz istasyonuda olan uzaklığım 30 metre..saniyede ortalama 4 kb veri alış verişi sağlıyor..hemen hemen dial-up kadar..ben çok memnunum.. ve şunuda söyleyebilrim ki cem uzan sabit ücret konusunda bi deşiklik yapamaz hem bu durumdayken hiç yapamaz..ben gprse geçtiğimden beri öyle söylentilerden vardı ve 8 ay oldu hala değişiklik yapacaktı..ortada hiç bir şey yok..korkmayın

Adamın Ahlaklısı Karanlıkta Yere Tükürmeyendir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayastefanos
    ayastefanos's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu telsim hattı aldım kablomu aldım yaklaşık 100 milyona maloldu ortada hiç bişi yok gece 3 de aynı sabah 3 de aynı cok yavaş alllah hepsinin belasını versin ki ben izmitten bağlanıyorum sakın yapmayın böle bişiii...kendini bilen kontrollü telden bağlansın modemden yane kendini bilmeyen kablonet yada adsl ...kahrolsun telsim kahrolsun gprs....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VAULTH
    VAULTH's avatar
    Erkek
    telsim gprs i kullanmanızı tavsiye etmem..gündüzleri bağlanır, ama tek bir sayfa bile açamazsınız..geceleri bağlanır, belki maiillerinize bakabilirsiniz..oda hattan düşmeden durabilirseniz..kullandım ve kapattırdım..boş yere para vermeyin:)5.000.000.tl çok değil ama..tek bir sayfa bile açamazsan çok...nede olsa uzan ın.uzan türkiye m geliyorum:))))

gUn DOgmADaN nELeR DoGaRR!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    bana kalırsa arkadaşlar telsimin gprs i ile bağlantı yapmayı düşünüyorsanız bunu ancak cep telefonları ya da palmler ile yapın.En azından varlığı yeter...hem de ucuz...

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meleon
    meleon's avatar
    Erkek
    normal dialupa göre çok yavaş surf yaparken beş para etmez ama dosya indirirken aç bilgisayarını bağla internete çık git akşama kadar indirsin nede olsa beleş

HeR SeÇiM BiR VaZgEçİşTiR
Toplam Hit: 4784 Toplam Mesaj: 14