Temmuz Ayı Fiyat / Performans Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

O zaman kaçak Xiaomilere yönelmen daha mantıklı olur.

Kaçak işine giren arkadaslar önce telefonun forumu dur telegram grubudur WhatsApp grubudur bir yerlere girip iyice öğrenin

Global cihaz nedir

Hint versiyon nedir

Fastboot robot brick

Rom nedir neden yüklenir giibi

Yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz o dünya çok farkli

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ha bak şimdi aklıma geldi o rakama kaçak Huawei P20 Lite falanda bulunuyor ama Huawei'nin Irak'ta sattığı modelleriyle Türkiye'de sattığı modeller arasında malzeme kalitesi farkı var. Türkiye'de resmi satılanı daha sağlam. Kaçakçılar Irak'tan getirip satıyor.

https://www.guzel.net.tr/aff.php?aff=638 - - - 9. köyden kovuldum 10. köyü arıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    sunyy2003 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

O zaman kaçak Xiaomilere yönelmen daha mantıklı olur.

Kaçak işine giren arkadaslar önce telefonun forumu dur telegram grubudur WhatsApp grubudur bir yerlere girip iyice öğrenin

Global cihaz nedir

Hint versiyon nedir

Fastboot robot brick

Rom nedir neden yüklenir giibi

Yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz o dünya çok farkli

şu anda da xiaomi kullanıyorum, romlarla falan haşır neşirim. ama kamera kötü diye (mi 6 vardı arkadaşta onun da kamerasını beğenmiyodum) hiç bakmadım.

@mkyb p20 lite a bakayım bi, tesekkur ederim

Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Merhabalar , tam 1 temmuzda elime ulaşan bu telefon saat 13.00 da elime ulaştı komple şarjını bitirdim ve gece şarja taktım ve hala o sarjla devam ediyorum yüzde 11lik bir sarjım var herhalde iş çıkısı evde tekrar takarım sarja.

Bu telefonu kullanmadan önce  5s  kullanıyordum .  1.400 küsüre aldım ve performans olarak oyun oynayan biri değilim en baba  sudoku ve santranç vardır telefonumda standart sosyal medya uygulamaları falan F/P olarak cok memnunum. 

Teşekkürler bilgilerin için

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Merhabalar , tam 1 temmuzda elime ulaşan bu telefon saat 13.00 da elime ulaştı komple şarjını bitirdim ve gece şarja taktım ve hala o sarjla devam ediyorum yüzde 11lik bir sarjım var herhalde iş çıkısı evde tekrar takarım sarja.

Bu telefonu kullanmadan önce  5s  kullanıyordum .  1.400 küsüre aldım ve performans olarak oyun oynayan biri değilim en baba  sudoku ve santranç vardır telefonumda standart sosyal medya uygulamaları falan F/P olarak cok memnunum. 

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ersekmen bunu yazdı

Hayırlı olsun. Cihazla çekilmiş bir kaç tane fotoğraf eklersen kamera konusundada izlenim olur almak isteyenlere.

https://www.guzel.net.tr/aff.php?aff=638 - - - 9. köyden kovuldum 10. köyü arıyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Durumum yok diyenlere bu cihazın biraz daha kırpılmış ve ucuz hali :

https://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-4-max-zc554kl-32-gb-asus-turkiye-garantili-p-HBV0000097IFA?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

1500tl civarında samsung ithalatcı garantili m20 4/64gb da öneririm. asus almaktansa samsung derim ben.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Cidden arkadaş, Xiaomi'nin arayüzü ne kadar sıkıntı arkadaş. Açılan programları bulmak ayrı dert, clipboard olmaması ayrı dert, Rehberindeki gelen arama detaylarını görmek -detaylara girmek ayrı dert; 

Samsung'dayken böylemiydi, tek tıkla pek çok şey halledilebiliyordum, çarşaf gibi herşey ortaya çıkıyordu. 

Samsung'un "servis menu'sü" bile şahaneydi. 

Herşey derli toplu, kısmen Samsung'u bilgisayar gibi kullanabiliyordum. Arayüzü keşke samsung'dan yürütselermiş

Ama yanında gelen; Görüşme kaydı uygulaması, İnternet tarayıcısındaki sayfayı tamamen foto olarak kaydedebilmesi şahane. 

Piyasanın görece lider konumundaki üreticisinden şaşmayacaksın arkadaş. 

Asus'muş Xiaomi'miymiş, arayüz bakımından tırt ,bence. 

RitmFarbRacourci tarafından 06/Tem/19 20:36 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı/sn``' ^^D`?. SöylSyRnk. aSym.aMrf -+/*., v,x.t UzyınBlnmynlri(Prşmb21.55)TrtBlgsl EdStffrd,FrstMnOt U->Pb(ClrePtrsn) H->He Beringer İzlerSuretler(cemreYeşilDonan^^) ZemnŞekl CybrSpn. AirRace. UçşDntm'lri Ailrn,Elvtr,Ruddr HücmKenrı,KaçşKenrı BrainFck.bf AC/DC,H'll'sBlls~Brutl BütünSaadet'lerMümkün(müdür?). Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler. (lord KelVin, kraliyet bilimler akademisi Aslî üyesi olarak, idari cezâ mı uyguladın. ^^P` CaptaineFantastique)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Valla ya bunu ya da Motorola Moto g7 power gidip alacağım. Bıktım yarim gün şarjı giden iPhone’dan. Varsın performansı dusuk olsun oyun oynamiyorum foto cekmiyorum aksama kadar Twitter e bakıyorum zaten. 

Toplam Hit: 4161 Toplam Mesaj: 47
telefon telefon