Termal Kamera :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    demekki neymiiiişşşş..yahudilerde ossuruyormuş..

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    abi nasıl çıkıyor o öyle önce küçük geliyor sonra büyük sonra arkçı sarsıntı puf puuf puffffffffffffffffffffffffffffffffffffff puf püf :D:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Oradan çıkan gazın sıcak olduğunu düşünüyorum, ki termal kameralarda sıcak koyu renkte gösterilmez, soğuk bu şekilde çok koyu renkte gösterilir. Video montaj gibi geliyor :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    zuhahauah :D bu adamda cevher var :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    abovv adam yanıyo galiba baksanıza duman cıkıyıo :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gecelerisarankorku
    gecelerisarankorku's avatar
    Erkek
    a4tech bunu yazdı:
    -----------------------------
    Oradan çıkan gazın sıcak olduğunu düşünüyorum, ki termal kameralarda sıcak koyu renkte gösterilmez, soğuk bu şekilde çok koyu renkte gösterilir. Video montaj gibi geliyor :)
    -----------------------------
    Termal kamera siyah beyaz oldugundan sıcak olan herseyi koyu renkte göterir video montaj degil demiyorum olabilir ama güzel ve komik onu bilirim ben

Karayollarında degil senin kollarında ölmeyi tercih ederim!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

a4tech bu siteye girersen görüntünün montaj olup olmadığını anlarsın http://www.flir.com

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
Toplam Hit: 2826 Toplam Mesaj: 18