folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Terörist Cesetleri İle Alakalı

Terörist Cesetleri İle Alakalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Poet bunu yazdı:
    -----------------------------

10 dk önce gördüğüm şeye hala inanamıyorum,şoktayım.Adam artık çok rahat mk face te bi grupta yazılan şeye bakın aynen böyle.

''ÇAĞRI- Bitlis'in Tatvan ilçesi merkez camiide şu anda iki gerilla cenazesi yıkanıyor.Yurtsever Bitlis halkının dikkatine... A-Med News Agency''

‎'Kürtçe fatura gelmezse ödeme yapmayacağız'
    Diyarbakır'ın merkez Sur İlçesi'nde bir araya gelen mahalle meclisleri ve yurttaşlar, elektrik, su ve telefon faturalarının Kürtçe gönderilmesi durumunda faturaları ödemeyeceklerini söyledi.

Diyarbakır'ın Sur İlçesi'ne bağlı Hasırlı Mahallesi Özgür Yurttaş Derneği önünde bir araya gelen mahalle meclisleri ve yurttaşlar, "Faturamı Kürtçe istiyorum" talebiyle basın açıklaması gerçekleştirdi. "Gele Kurd di saziyen fermide bı zımane xwe xızmete dixwaze" pankartının açıldığı açıklamada, "Be ziman jiyan na be" sloganı atıldı. Grup adına açıklamayı okuyan Medya Örmek, Türkiye'de herkesin Türkçe konuşmadığını belirtti. Resmi rakamlara göre Türkiye'de 52 dil ve lehçenin olduğunu söyleyen Örmek, bu dillerden birinin Kürtçe olduğunu, anadilini konuşanların ise kendi dilinde hizmet istediğini kaydetti. Örmek, "Belediye Kürtçe fatura gönderene kadar su faturası ödemiyoruz. Elektrik ve telefon faturaları Kürtçe gelmezse faturaları ödemiyoruz" diye konuştu.

Asker babası: Hep garibanlar şehit oluyor

Kürt sorununun çözümsüzlüğü nedeniyle asker cenazeleri gelmeye devam ederken, savaşı sorgulayan ve "vatan sağolsun" demeyen Türk emekçilerinin sayısı artıyor.

Hakkari Çukurca'da yaşamını yitiren er Yunus Yılmaz'ın babası Hasan Yılmaz, "Niçin zenginlerin çocuğu şehit olmuyor da hep garibanlar şehit oluyor" diye sordu.

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde yaşayan Hasan Yılmaz, çocuğuna her ay koli ile çeşitli ihtiyaç malzemeleri gönderdiğini, son olarak bot gönderdiğini belirterek, dağ başında görev yapan askerlere çay, şeker gibi ihtiyaçlarının neden karşılanmadığını anlamadığını kaydetti.

Bu ne ya bu ne amk :S grubun linkini vermek istemiyorum ama görseniz çıldırırsınız.Artık bu iş cıvıdı adamlar resmen sahipleniyorlar 

BİRADER VER  ŞU GRUBUN ADINI ..MK.YALIM 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emuman
    Emuman's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

Terörist leşlerini ezip , kurutup domuz yemi yapabiliriz bence makul bir geri dönüşüm çözümü.

Domuzun da bi şerefi var kardeşşşşş...

Aşk-ı şeyda uğruna yanmayı da biliriz, Alem-i Ekber de taş olup susmayı da...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

sevgili küçük faşolar, islam dahil tüm semavi dinlerde beden, bize bahşedilen bir miras olarak nitelendirilir.. o yüzdendir ki dövme, estetik gibi şeyler yasaktır. kişi yaptığı pis işlerde bedenen ve zihnen hayatı boyunca mesuldur. ruhen ise öbür tarafta sorumludur. ruhu gitmiş, salt cesete dönüşen bir şeyden öç alma isteği duymak, içinde bulunduğunuz beyinsizliğinizin tezahürüdür. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

http://www.facebook.com/ANFIRAT

Beyler istediğiniz sayfa budur..Kusura bakmayın yeni gördüm yazdıklarınızı.Piçlerin sayfası bu işte

Edit : http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=292828774079070&id=100002043801196

Buna bi bakın resmen oç bunlar bi okuyun sunu çok delirdim

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

ayıp ayıp

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

Poet bunu yazdı:

http://www.facebook.com/ANFIRAT

Beyler istediğiniz sayfa budur..Kusura bakmayın yeni gördüm yazdıklarınızı.Piçlerin sayfası bu işte

Edit : http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=292828774079070&id=100002043801196

Buna bi bakın resmen oç bunlar bi okuyun sunu çok delirdim

sayfaya baktımda adamlar resmen bizimle tşak geçiyor. bırak hainlik yapmayı bildiğin dalga geciyorlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ordu cesetleri teslim etmezse onlarda bizim askerlerimizi şehit ettikden sonra alıp götürürler ondan sonra gör sen kargaşayı- Ordu 3.5 atar , her işin bi raconu var derler ya buda böyle birşey

küfrederiz villalara kulübeden
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

çukur açıp toplu olarak içine atmaları ve kireçle gömmeleri lazım.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Bakın bakın ağır orospu çocuğunun attığı yoruma bakın.  Anasını bacısını siktiğim evladına bakın.

Profili :  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001578767058

Attığı yorum :

Mert Yıldırım ORUSPU COCUĞU HANİFİ ULAN İNADINA PKK GERİLA BDP ULAN HEP BİZİM KORKUMUZLA YATIP KALKACAKSINIZ BU YETER SİZE

Kurtla sevişen mazoşist koyun
Toplam Hit: 6279 Toplam Mesaj: 40