folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Teskere Çıktı Millet

Teskere Çıktı Millet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umutozulku
    umutozulku's avatar
    Erkek
    akepeLi yavşakLAr kendi oğuLLarını yoLLasınLAr doğudaki PKK terörünü durduramayan tayyip götvereni miLLeti korumaya kaLkıooo türkiye önce bi kendine sahip cıksın da sora lübnana asker göndersin ! hepsinin köküne kibrit suyu

[cR@$h]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Ağzı olan konuşuyor.

CeLeKatireJeotuzbeş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberJihad
    CyberJihad's avatar
    Erkek
    Bu iş hakkında yorum yapamıyom la

Bana kefendir yatak,sana tabuttur havuz//Sen kıvrıl ben gideyim son Peygamber kılavuz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaZaR
    YaZaR's avatar
    Erkek
    yapacagını yıne yaptı ne desek boşşşşş

küçükken çikolata için agladım ... büyüdüm senin için aglıyorum .....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    öyle bi konuşuyosunuzki sanki başkası olsa daha iyisini yapacaktın bundan öncede geldi kanı 5 para etmeyen şerefsizler onlara kimsenin sesi çıkmıyodu bunamı diyosunuz bi kerede kendiniz başkasının yerine koyun ve her gördüğünüze inanmayın araştırın...

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    hayırlı olsun..

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    neyi araştırim aga otur sen arastır biz olan bitenin farkındayız otur sen arastırda 3-5 bişey ogrenirsin belki...herseyde oldugu gibi burdada insanların gozunu boyamak kolay sen zannediyosunki oraya giden asker lubnanı israilden koricak?! hayır aslanım asıl amac israili hizbullahtan korumak.israil hakkında ileri geri konusuyodu akp ve tayfası simdi neden israili korumak icin asker gonderiyo? bırak bu işleri devlet su işleri...kafası basan anlar o askerin ne amacla gittigini

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CLK-J35
    Ağzı olan konuşuyor.
    Aklı almayanlarda konuşuo senin gibi...

akp ve tayfası simdi neden israili korumak icin asker gonderiyo?

İsrail=Amerika olduğu için...

Araştırın diyen arkadaş Kör eşek bile görüo olayları araştırmaya gerek yok.Tayyip niyetini belli etti.Amerikanın sağ kolu olma yolunda ilerlio..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır!

Sadece bunu diyicem ve malesef ama malesef ordumuzu bu şekilde yıpratıyorlar.Bir ülke için en önemli 3 kurum var benim için Eğitim, sağlık, savunma gördüğünüz gibi 3 üde bok!

Buyrun bakalım oy verdiniz iyi olacak diye görün ne oluyor başbakan sözde ne oğlu burda okur ne oğlu askere gider nede ülkesini sever it.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek
    amacım akpyi savunmak falan değil..ama bana gidiyoruz deselerdi giderdim..çünkü ordaki kişilerin türklere olan sempatisi çok fazla..yani bizim askermizin oraya gitmesi onlar için bi kurtuluş olabilir..şimdi diceksiniz ki onların kurtuluşu için biz neden kendi askerimizi feda edelim..doğru bi amerika veya israil askeri için gitmiş olsaydık.protesto edenlerin en başında olurdum..ama bence öyle değil..müslüman kardeşlerimiz orda sıkıntı çekerken biz burda çok yattık..ancak yorum yapabildik..kahrolsun amerika israil diye...ama işte bence bu fırsat..bizim askerimizin orda olması bile işleri değiştirecektir..benim düşüncem bu...ama ayrı bir durum var, bizim askerimiz allah korusun orda zarar görürse, ve düşüncesiz aileler onların şehit olduklarını unutup, isyana çıkarlarsa devlete karşı işte o zaman işler değişir..çıkılmaz bil hal alır...hayırlısı olsun...

[̲̅к@гє๓гє̲̅][̲̅87̲̅]
Toplam Hit: 2790 Toplam Mesaj: 23