Texas Hold Em Challenge

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

merhaba. simdi sey facebook ta poker oynayan epeyi kisi wardir saniyorum ki :) ben sahsen yuz milyonlar kaymetmis bi kisi olarak hastasiyim.

simdi diyecegim sudur ki yeni bi uygulama basladi. buddy lerinizle birlikte cesitli uygulamalari yapmamizi istiyo zaten oynayanlar anlamistir beni :)

en fazla 6 kisi ile oluyo  biz bi takim kursak iyi chip kaldirabiliriz ?

2 gunde elime 2-3 milyondan fazla chip gecti kendi aramizda challenge yaparsak biz herkez kazanir ?

isteyenler ozel mesaj atsinlar. isterseniz herkes facebook ta kendine yeni bi uyelik acar  ordan katilir taninmak isteyenler yani.

ilgilenenler pm atsin goruselim burdan da yazalim herkesin haberi olur.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

olabilir aslında 2 gündür çok feci şekilde kaybettim yaklaşık 34 milyona yakın toparlamam çok zor böle bi yol varsa katılabilirim :|

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

war aga 100 k lar su gibi geliyo 1 haftada iyi chip yapariz. millet artik gecimini chip satarak sagliyo az cok biliyosunuzdur. toplam 6 kisi olunca ayarlamalari yapariz. iyi is cikarsa site kurup satariz bile :)

issiz olanlara is imkani bos zamani olanlar gelsin. 1 milyon chipi 1.5 - 2 tl'ye satiyorlar. 1 trilyon satanlar falan var 1500 tl. ben elimde olan  toplam 1 b den fazla kaybettim.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

yok ben para için değil ilerde bi turnuva olcak çok sağlam adamlar gelio sanırım ayda 1 kez oluyo ona katılmam lazım o zamana kadar 200 m civarı chip lazım ondan :|

ulan 2 saat sonra c# finalim war napıyorum lan ben :|

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

tamam 6 kisi olalim hemen baslariz :) . en iyi chipi su sekilde veriyor.

sen + 5 buddy  herhangi bir shootout round unda 1. geliceksin.  6 kisi 1 geldimi 600 k yapar adam basi 100 k herkezin hesapta zaten direk.  ben ayri ayri hesaplardan 20 kere bitirdim shoutout u 2-3 m chip geldi. garantili is yani. insallah gecici degildir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

aman facebookta kaybettiklerinle sınırlı kalsın :|

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

keske kalsa :)

son bi senemi kumara gomdum. butun birikimim gitti.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crackerlive
    crackerlive's avatar
    Erkek

bende varım 8)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

:) çok basit gibi görünüyor değilmi ? öyle 2 -3 günde kazanmakla olmuyor bu işler :) günde 5b sattığımı biliyorum ki 5b den sonra hala gelen müşterilere yok çekiyordum olsa devamıda gelecek. ki bazen bırak 1b yi 10m bile satamazsın. ha abi ben satarım satmak istiyorum ekmek kapım olsun diyen varsa ben yardımcı olayım ama bu tür şeylerle 6 kişi chip mip kazanıp satamazsınız. chip bittiğinde kazanamadığınız zaman chip almanız gerekecek. 1b chip i kaça alıyorsunuz ? kaça kimden alırsınız ? kime satarsınız ? banlanırsanız nolur ? bunları hesap edin. ben şahsen 30.000 kazandıysam bu işten 10.000 tl de içeri gömdüm.  hibe ettim yani zynga ya :) düşünün taşının öyle başlayın. ama satmak isteyenler varsa yardımcı olurum. pm atsınlar.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

Freak bunu yazdı:
    -----------------------------

:) çok basit gibi görünüyor değilmi ? öyle 2 -3 günde kazanmakla olmuyor bu işler :) günde 5b sattığımı biliyorum ki 5b den sonra hala gelen müşterilere yok çekiyordum olsa devamıda gelecek. ki bazen bırak 1b yi 10m bile satamazsın. ha abi ben satarım satmak istiyorum ekmek kapım olsun diyen varsa ben yardımcı olayım ama bu tür şeylerle 6 kişi chip mip kazanıp satamazsınız. chip bittiğinde kazanamadığınız zaman chip almanız gerekecek. 1b chip i kaça alıyorsunuz ? kaça kimden alırsınız ? kime satarsınız ? banlanırsanız nolur ? bunları hesap edin. ben şahsen 30.000 kazandıysam bu işten 10.000 tl de içeri gömdüm.  hibe ettim yani zynga ya :) düşünün taşının öyle başlayın. ama satmak isteyenler varsa yardımcı olurum. pm atsınlar.

-----------------------------

merak etme kardes senin ekmegine mani olmayiz :) benim fikrim sadece herkesin kendisi icin chip yapmasi ben fikir olarak soyledim etrafta issiz arkadas cok. yoksa ben calisiyorum cok sukur. paraya ihtiyacim yok. sadece oynamak icin yani baska amac yok aslinda. ama tabi bakarsin cok trilyonlara ulasirsam sana bigun rakip olurum :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Bende varım :R

!!!!
Toplam Hit: 1370 Toplam Mesaj: 14