Tez Sınavım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Sevgili Arkadaşlar,

29 Haziran'da tez savunma sınavına gireceğim. Daha önce bu sınava giren var mı? Varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?

Pikacu tarafından 09/Ağu/16 23:16 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Sınav mi ? Benim bildigim slaytla anlatırsın soru sorarlar geçersin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

kız istemeye gidiyorsun diye girmiştim ama degilmiş :D 

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

yurt dışında hep sınav şeklinde oluyor. hatta tüm 4-3 yıl boyunca ne okuduysan onlardan 2 tane kurra çekiyorsun onları genel açıklıyorsun. atıyorum, istatistik ve muhasebeden çektin bunları anlatıyorsun genel olarak, formül vs vs. daha sonra yazdığın tez hakkında savunmanı yapiorsun. Benim tezim android işlemci yönetimiydi.anlattım tezimde geçenleri söyledim.böle böle olursa böle oluo fln gibi

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Doktora'da yeterlilik sınavı gibiyse okuduğun her konudan sorular geliyor yani adam eğitim dönemin boyunca gördüğün herhangi birşeyi sorabilir. Genelde hocalarla kötü geçinmediysen çok zorlanmazsın, genel geçer şeyler sormuşları bende.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Tez savunmasıysa sunum yapacak ve jürilerin sözlü sorularını cevaplayacaksın. Oturup adam gibi çalıştıysan tezde zaten gelecek soruları cevaplayabilmen lazım. Yok çok heyecanlanıyorum, acayip kasıyorum diyorsan eczaneden Dideral alıp sunumdan 1 saat önce bir tablet atıyor, misler gibi sunumunu yapıyorsun.

krypt tarafından 22/Haz/16 11:23 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

Doktora'da yeterlilik sınavı gibiyse okuduğun her konudan sorular geliyor yani adam eğitim dönemin boyunca gördüğün herhangi birşeyi sorabilir. Genelde hocalarla kötü geçinmediysen çok zorlanmazsın, genel geçer şeyler sormuşları bende.

hayatim boyunca doktora yeterlilik sinavi kadar zor bir sinav gormedim ben. 1,5 saat boyunca bir insan terler mi? terlermis.

tez savunmasi, konferans, proposal vs. bir konuda yogunlasiyorsun ve kimse senden daha iyi degil. mevzuya hakimsen, sovmenlik yapiyorsun.

yeterlilikte, adamlar Prof olmus hayati boyunca ogrendigi seyleri ince ince masaya dokuyor. sen farlara yakalanmis tavsan gibi bakiyon 15. dakkadan sonra. salliyim diyon sallatmiyorlar, susayim diyon susturmuyorlar. aman yarabbi, ne gunlerdi... 

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

sonunda..!!!

ne zamandir bu gunu bekliyordum. ha vardilar ha yoktular derken sonunda istila edecekler gezegenimizi. oh be 8D

hocam en onemli nokta kendini strese sokmamak. yoksa bildiklerinide unutursun

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı

O konuda bizimkilerde yan çizmeye başladı. 

Konunun başlığı neden değişti? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

selam, konuna hakimsen ve tezin güzelse sorun yok. ama genel olarak hakim olmadığın bir şey varsa herhangi bir hoca oradan üzerine gelebilir. konunun yan konuları ile ilgili sorabilirler. yaptığın prokeyi / tezi güzelce anlat. onlar zaten aralarda sorular soracaklardır. ayrıca tezi yazarken yardım aldığın kişiye danış

Toplam Hit: 2354 Toplam Mesaj: 20
tez sinav tez savunma sinavi