folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder The King İs Back ! Conor Mcgregor Vs Khabib Nurmagomedov 07.10.2018

The King İs Back ! Conor Mcgregor Vs Khabib Nurmagomedov 07.10.2018

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar MMA takip eden etmeyen birçok kişi Conoru tanıyordur. En son 2017 Ağustosda dünyanın en iyi boksörü Mayweather ile dövüşüp orda yenilgi almıştı.Şuan dünyanı en çok bilinen MMA cisi olan Conor şimdi ise MMA e geri dönüyor ve şuana kadar hiç yenilgisi olmayan (26 galibiyet) ,sambo ve güreş ustası, Khabib ile karşılaşıyor.

s

Conor

Conorun rakibi Khabib ise tam bir güreş ve sambo ustası.Conora oranla çok daha az KO su var ve biraz garantiye alarak dövüşüyor.İşi zora girince hemen güreşe giriyor. Conora olan üstünlüğü güreş ve bjj bilgisi. Ama Conor ise ayakda çok iyi.

Eğer Khabib diğer rakiplerinde olduğu gibi zorlanınca direk rakibini takedown yapmaya çalışıp maçı yavaşlatmazsa çok heyecanlı bir maç olabilir.

s

Khabib maçdan önce Conorun takım arkadaşı Artema tokat attı.Bunun üzerine Conor Khabibin içinde olduğu otobüse saldırıp camlarını kırdı.Otobüs içindeki başka bir sporcu yaralandı bu saldırıda.Hapisden zor yırttı bu saldırısından sonra.

https://www.youtube.com/watch?v=WhoYV2HeGbk

Bu maç Pazar sabahı 6.30 civarı çıkacak. Mutlaka izlenmesi gereken bir maç. Maç zamanı linkler verilecek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

hocam translate mi yaptın , okumakta zorlanıyorum :D eğer işte olmazsam izleyeceğim maç.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

hocam translate mi yaptın , okumakta zorlanıyorum :D eğer işte olmazsam izleyeceğim maç.

Okumanın yaşı yoktur hocam :D

s

u235 tarafından 02/Eki/18 15:26 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Tanımıyorum

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

amk conoru çekip biri vursa keşke şu orospu cocugunu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kablo TV’ye FightBox diye bir kanal geldi. Sürekli maç veriyor. Meraklısına öneririm. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

amk conoru çekip biri vursa keşke şu orospu cocugunu

niye ki

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Cok erken saatmis yahu scope yapardik yoksa...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Kiss me, I am Irish :P

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Conor en son yaptığı çocuksu hareketlerle çok ciddi fan kaybetti. YouTube yorumlarına bakın binlerce kişi mütevazi diye habibi destekliyor şu anda. 

Adam Müslüman diye viski icirtmek isteyip, içmeyince dalga geçtiler. Habib çıkışta bizi takip eden binlerce genç, çocuk var onlara kötü örnek olmak istemiyorum dedi ve sikertti conoru. 

Işinde iyiysen mütevazi olmayacaksın mantığı güden bir adam olarak conoru desteklerdim ancak bokunu çıkartti, inşallah habib sikip atar. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

bende diyorum @u235 neden konu açmadı :-) hocam büyük bir merakla bekliyorum maçı. Fakat canlı izlemem gerekiyor link vs hikayese ücretli nereden izleyebilirim not düşersen iyi olur. Canelo ve glovkin maçından sonra aylardır beklediğim tek maç. Conor refkleksleri ve hızı çok iyi özellikle solu çok sağlam. Khabib bunlara maruz kalırsa ciddi sorun olur onun için ama kaçabilirse Conor'u tutabilirse maçı alır. Adamda ciddi bir güreşçi ve bjj çok iyi.  Khabib Daniel Cormier ile çalışıyordu en son. çok fena bir maş merakla bekliyorum.

kafkavari tarafından 02/Eki/18 21:59 tarihinde düzenlenmiştir

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
Toplam Hit: 10606 Toplam Mesaj: 112
conor